20 Şubat 2019, Çarşamba

> Erhan Alveroğlu > Şey şu Aatıf’ı tanıyor musunuz? Bi rica etsemde benide kulübe aldırsa!
Erhan Alveroğlu

Şey şu Aatıf’ı tanıyor musunuz? Bi rica etsemde benide kulübe aldırsa!

03 Ekim 2018 10:30

İnsan hata yapabilir, reisi cumhurlar, vekiller, danışmanlar, özel kalemler, ceo’lar, babalar, abiler, evlatlar, aşıklar, düşmanlar, dostlar ve dahası herkes hata yapabilir.


Mühim olan yapılan hatalardan ders alınması ve tekrarının olmaması! 20 yıl içerisinde bir çok hata yapmış bir başkanı vardı Fenerbahçe’nin, o başkanım eleğinden geçmiş ve onunla başarıyı ve başarısızlığı deneyimlemiş Ali Koç başkan da onun yaptığı hataları yapmayarak en azından Fenerbahçe taraftarına ‘müjdeler vererek’ gelecekti. 1 seneye yakın süredir yanında bulunan ve 500 maç izlediği söylenen Fransız direktör futbol aklı olacaktı takımın! Lakin gördük ki Comolli denen müptezel! Erzurumsporun 950bin euroya almadığı Micheal Frey’i Fenerbahçe’ye 2,7 milyon euroya transfer ediyor ve yıllık 280 bin euro alan Frey, Fenerbahçe’den 1,100bin euro alıyor! Bunu herkes konuşuyor. Çağımızda bilginin saklanması çok zor! Ama açıklama yapabilmek çok basit! Televizyonlarda ve sosyal medyada çokça söylenen kulübün borcu 621milyon euro yok yok 800 çıktı gerçeği işte nasıl o 600/800 rakamlarının oluştuğunun bilgisini veriyor bize!

Cocu yollanırsa minimum 3milyon euroyu cebine koyacak! Comolli gider ise oda en az 1milyon euro, peki Frey oynamadan kulübede kalsa 3 yılda alacağı para ve Fenerbahçe’ye maliyeti en az 7/8 milyon euro! Sonuç olarak sadece bu 3 insanın takım bütçesine ağırlığı minimum 10 milyon euro! Gerisini siz düşünün! Nasılda ders alınmadığını anlayın! Konuyu şöyle sonlandırmak istiyorum..hemde hali hazırda yönetim kurulu üyesi olan sevgili Metin Şen’in bir twiti ile... Aykut Kocaman’a kocaman bir özür borcumuz olduğunun farkına vardığımızda belkide baĞzı şeyler düzelecek!

120 gün gibi bir süre geçmiş üzerinden! Umarım Metin bey gerekli açıklamayı yapar!

Maça gelelim..
Maç yazım çok kısa ve net aslında..uzatmadan anlaşılır bir şekilde!

Hepimiz ölelim Aatıf Şeyşu yaşasın!
Aatıf’ın kulüpte kesin dayısı var!
Aatıf ülkedeki herkesten daha iyi biliyor futbolu!

Bu arada Elif’in oynayabilmek için saçlarını kestirip Aatıf gibi yapması da oynamasına yeterli olmadı diye bir ironi yapıp bitireyim yazmaya birşey bulamadığım Rize maçı yazısını!

MAÇIN ÜÇLÜSÜ
AYEW - / Cocu Aatıf Comolli - Kaleci