11 Aralık 2018, Salı

> Mehmet Eyüp Yardımcı > Mor geceler
Mehmet Eyüp Yardımcı

Mor geceler

14 Eylül 2017 19:22

Bir şeylerin olması gerekiyorsa ve yeterince istiyorsak başarırız. Kimin ne söylediğinin zerre kadar ehemmiyeti yoktur. Bu kadar! Nikola Tesla, "İnsan, imkânsızın da ötesine ulaşabilir." der.


Bir şeylerin olması gerekiyorsa ve yeterince istiyorsak başarırız. Kimin ne söylediğinin zerre kadar ehemmiyeti yoktur. Bu kadar! Nikola Tesla, "İnsan, imkânsızın da ötesine ulaşabilir." der.

Ne olacak? Kaç gol yer? Gibi soruların ardında, arzu edilen hazin gecenin ardından atılacak kahkahasını saklayanlar sanırım uzun bir süre o kahkahayla iç içe yaşayacak.

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’ne nasıl başlarsan öyle gider mantığını ön planda tutup, dersine iyi çalışıp, rakip analizini tam yapıp, saha içinde ve kenarında futbol adına yapılması gereken her şeyi zamanında ve doğru yaparak kendi ve ülke futbol tarihine anlamlı, keyifli bir galibiyet yazdırmıştır.

Şenol Güneş, kendini yerden yere vuranlara en güzel cevabı yaptığı iş ile vermiştir.

Ne demiş atalarımız "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"…

Sevgili Beşiktaşlılar sizde karşınızdakinin ileri, geri konuşmalarına değil yaptığı işlere bakın ve değerlendirmenizi öyle yapın. Göreceksiniz ki kafanız ve gönlünüz rahat edecek.

Beşiktaş kazandığı tecrübe ve doğru takım yapılanması, bu yapılanmanın doğru zamanda sahne alması için gösterdiği sabrın ardından artık futbol adına bir başka klasmana adını taşımıştır.

Bu klasmanın bir sonraki adımı, uzun zamandır sadece hayalini kurduğumuz başarıların elde edilmesi ile mükafatlandırılacak üst klasmandır.  Beşiktaş doğru yolda, doğru adımlarla mutlak hedefe yaklaşmaktadır.

Bu süreçte yapılacak iş; şımarmadan, rakiplerle gereksiz yarış içine girmeden, sataşmadan sadece kendi işini doğru yapıp, tuğlaları üst üstte koymaktır.

Beşiktaş’a bu gruptan düşündüğü gibi çıkarsa elde edeceği sadece manevi haz ile değil, maddi kazançla üstündeki mali kamburdan kurtulup, daha rahat nefes alıp, adımlarını daha sağlıklı atacaktır.

Tüm kadro ayrı ayrı takdiri hak ederken, Cenk adına ayrı bir pencere açmak gerekir. Beşiktaş’a gelirken fedakarlık yapan, kendi gelişimini sağlamak için çabalayan ve bunu Şenol Güneş ile başarıyla yapan Cenk’e oyunun her alanında yaptıkları, yapmak istedikleri için ayrı teşekkür etmeli bilmem belki Tosic utanır...

Başarıların daim, yolun açık olsun Kartalım...

Canlı Maç Merkezi