18 Ocak 2019, Cuma

> Serkan Bayar > KOÇ, F.BAHÇE’Yİ BARÇA’DAN 10 KAT FAZLA SEVİYOR MU?
Serkan Bayar

KOÇ, F.BAHÇE’Yİ BARÇA’DAN 10 KAT FAZLA SEVİYOR MU?

16 Şubat 2018 10:22

Ali Koç’un Beko’su, Barcelona’nın sadece idmanlarda giyeceği formaya 57 milyon euro vererek sponsor oldu… zaten sponsoruydu!


Peki benim aklıma gelenler sizin de aklınıza geliyor mu?

F.Bahçe forması Avea ve Türk Telekom’dan bu yana doğru dürüst bir reklam görmedi. Peki bu süreçte Ali Koç neden başkanı olmayı istediği kulübün forma sponsor olmayı düşünmedi?

Yoksa düşündü de, Aziz Yıldırım mı izin vermedi? Eğer böyle birşey varsa bir dakika bile düşünmeden açıklamalıdır! Di mi ama?..

Yoksa ‘ben şimdi sponsor olursam, Yıldırım yönetimi de bu parayı doğru dürüst kullanırsa başkanlığımın önü kapanır’ diye mi düşündü?

Ya da, ‘ben şimdi sponsor olup kulübe yatırım bile yapsam, bu yönetim bu parayı doğru kullanamaz’ diye mi aklından geçirdi?

Öyle düşündüyse benim aklıma, ‘Bay Koç, neden Aziz Yıldırım’ın yönetiminde asbaşkan olmayı kabul ettiniz’ sorusu gelir! İçim kötü ne yapayım!

Barça’nın idman forması için 57 milyon euro’yu gözünü kırpmadan veren Ali Koç, başkanı olduğunda F.Bahçe’ye ne kadar para yatıracak?

Barça’nın idman forması için 57 milyon euro veren Ali Koç, başkanı olacağı kulüp için 570 milyon euro verecek mi? Sanırım F.Bahçe’sini, Katulunya’nın Barcelona’sından 10 kat daha fazla seviyordur?