25 Haziran 2018, Pazartesi

> Serkan Bayar > Galatasaray hastanesine hoşgeldiniz
Serkan Bayar

Galatasaray hastanesine hoşgeldiniz

29 Haziran 2017 11:00

Aziz Yıldırım takımı "huzurevine" çevirmeye çalışıyor, Dursun Özbek ise "revire"...


Beşiktaş'ın üst üste gelen iki şampiyonluğu, bu da yetmezmiş gibi araya bir de Başakşehir'in girmesi, Antalyaspor ve Trabzonspor'un da üstüne koya koya gelmesi F.Bahçe ile G.Saray'ın saçmalama sınırlarını genişletti.

Aziz Yıldırım takımı "huzurevine" çevirmeye çalışıyor, Dursun Özbek ise "revire"...

Nasıl mı?

G.Saray kimlerle anlaştı?

Younes Belhanda: Paris'te sağlık kontrolüne girdi geçemedi. Yener İnce, "ben bu transfere onay vermem" dedi. Fransız ve Ukraynalılar ikinci bir sağlık kontrolünün Belhanda'yı beklediğini yazdı. Gelecek oyuncuyu "gazlamayı" gazetecilik sanan Türk basını ise bu haberi görmezden geldi. Yani G.Saray, kulüp doktorunun veto ettiği adamı almak için ikinci bir sağlık kontorlü icat etti. (F.Bahçe, van Persie'yi Londra'da sağlık kontorlüne sokmuş, geçememesine rağmen transfer etmişti.)

Bafetimbi Gomis: Vasovagal senkop hastası. Aşırı stres durumlarında ani kalp ritmi dengesizliği nedeniyle tansiyonu oynuyor ve beyne kısa süreli olarak kan gitmeyince bayılıyor. Birşeye demeye gerek var mı?

Maicon: Daha sezon başında Porto'da 6 milyon euro bonservis ve 2 tane 3'er milyon euro'luk oyuncunun haklarından vazgeçerek Maicon'u transfer eden Sao Paulo ne oldu da, 6 ayda stoperini bırakmaya karar verdi. Maicon'un kalça ekleminde sıkışma var. Kalça eklemini oluşturan topuz ve soketin birbirine sürtmesi veya çarpması ile oluşan kalça eklemindeki hasar. Yaşı geçtikçe bu sorun artıyor.

Şimdi TV'lere çıkıp gazete köşelerinde bu transferleri övenler; 5'inci, 6'ncı haftadan sonra "bu nasıl transfer?" demeye başlayacak...

Olan kime olacak?

Taraftara!