23 Mayıs 2018, Çarşamba

> Ali Gürel > CÜNEYT ÇAKIR “KİMİN TETİKÇİSİ” OLABİLİR?
Ali Gürel

CÜNEYT ÇAKIR “KİMİN TETİKÇİSİ” OLABİLİR?

13 Aralık 2016 16:55

CÜNEYT ÇAKIR “KİMİN TETİKÇİSİ” OLABİLİR?


Bence tetikçi olamaz..

Ama iyi bir hakem mi?

Bakın işte orası bence tartışmaya açık bir konu…

Antalyaspor maçı sonrası yazdığım, gece geç saatlerde yayına giren yazımda da belirttiğim, ancak önemine binaen bir kez daha gündeme getireyim..

SN. AZİZ YILDIRIM, C. ÇAKIR İÇİN yakın bir tarihte “… BU ADAM HAKEM FALAN DEĞİL.. BİZİM MAÇLARIMIZA GELMESİNİ DE İSTEMİYORUZ…” DEDİĞİNDE SPOR KAMUOYU AYAĞA KALKMIŞ VE ONU BÜYÜK ÇOĞUNLUK ELEŞTİRMİŞTİ..

Dün akşam oynanan Antalya maçındaki “SKANDAL YÖNETİMİNİ” gördükten sonra, başkana yüzde yüz HAK VERDİM..

Şimdi;

FİFA kokartlı eski hakem, BİRLİKTE ÜÇ SEZON TV PROGRAMI YAPTIĞIM ve bu nedenle DÜRÜSTLÜĞÜNE, hem de TARAFSIZLIĞINA ASLA SÖZ SÖYLETMEYECEĞİM, ÖZCAN OAL HOCAM bakın bugünkü yazısında neler yazmış?

İzni ile bir bölümü aşağıya aktarıyorum ki HAFIZALARA İYİCE KAZINSIN..

“…..Her zaman hakemde insandır hata yapabilir diyerek geçiştiririz. Amma sayısız şampiyonluklar yaşamış bir büyük takımın eski başkanı HACIOSMANOĞLU denen bir şahıs, Trabzonspor kongresinde kürsüye çıkıp MHK Başkanlığı yapmış Kuddusi Müftüoğlu' na, dünya çapında hakemimiz Cüneyt Çakır'a ve babasına FETÖ'NÜN KÖPEKLERİ diyerek suç duyurusunda bulunduğunu söyleyebiliyorsa herhalde bir bildiği vardır..

….İşin içine FTÖ ismi karışınca mutlaka sonuna kadar incelenmeli. Kim olursa olsun FETÖ ile ilgili olanların bu camiadan ilişkisi kesilsin. Bir işin Şu-uyu vukuu ndan beterdir.

Aşağıda belirteceğim ama önemli olduğu için söyleyeyim.

FENERBAHÇE'NİN SOW'LA ATTIĞI RÖVEŞATA GOLÜ NİZAMİ BİR GOLDÜ..

SOW’UN ARKASI DÖNÜK VE TOPA HAKİM..

Rakibi arkasında, yani rakibini görerek bir ayak yükseltmesi yok.

Sadece topu çevirmek için röveşata yaparken, rakibi top ayakla oynanma mesafe yüksekliğinde iken, kafasını oraya sokuyor.

EĞER FAUL VERECEKSEN ANTALYA’LI OYUNCUYA VERECEKSİN..

HERKES YENİ KURAL 2. ENDİREK HAREKETLER PARAGRAFINI OKUSUN KİM HAKLI ANLAR..

CÜNEYT ÇAKIR FENERBAHÇE'NİN AÇIK İKİ PENALTISINI VERMEDİ. NİZAMİ GOLÜ İPTAL ETTİ. DÜNYA HAKEMİ İÇİN BU AYIPLAR YETER DE ARTAR BİLE. NOTU 7.5…” sözleri ile yazısı tamamlıyor..

Lütfen yukarıda yer alan cümleleri bir yana not alın, sonra dün gece saat 02.00 sularında yayına verilen benim yazımda ki cümleler ile mukayese edin..

DEMEK Kİ NEYMİŞ?

AKLIN YOLU BİR MİŞ…

Bu arada ÖNEMLE TEKRAR ALTINI ÇİZELİM…

Yazımın başlığında yer alan “C. ÇAKIR TETİKÇİ Mİ YOKSA HAKEM Mİ?…” ŞEKLİNDE Kİ SORUNUN “TETİKÇİ” bölümü YÖNETİCİ SELİM KOSİF’ e ait..

Bilindiği üzere Sn. Selim Kosif, Cüneyt bey için, dün akşam maç sonrası sosyal medya üzerinden attığı mesajda daha ağır suçlamalarda da bulunmuştu..

Eee… Atalarımız boşuna dememişler..

“Yakarsan canımı.. yakarım canını..” diye..

SON SÖZ: YUSUF NAMOĞLU’NU refiki METİN TOKAT’I BİR KEZ DAHA buradan UYARIYORUM.. KENDİNİZE DERHAL ÇEKİ DÜZEN VERİN.. ATAMALARI BİRİLERİNİN GÖNLÜNÜ YAPMAK İÇİN DEĞİL, TARAFSIZLIK İLKESİNE BAĞLI KALARAK YAPIN! Yok eğer niyetiniz BEŞİKTAŞ’I ÖNÜMÜZDEKİ BİR KAÇ HAFTA İÇERİSİNDE PEŞİNEN “ŞAMPİYON İLAN ETMEK” İSE, (ki şu anda yaptığınız tayinler buna işaret ediyor) BU NİYETİNİZİ SİZ AÇIKLAMASANIZ DA, BEN ÇIKIP BELGELERİ İLE AÇIKLARIM, SONRA İNSAN İÇERİSİNE ÇIKAMAZSINIZ BİLESİNİZ..