25 Nisan 2018, Çarşamba

> Tolga Gani Zengin > Cüneyt Çakır haklı!
Tolga Gani Zengin

Cüneyt Çakır haklı!

13 Aralık 2016 12:21

Bir an için Aziz Yıldırım'ın Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olduğunu düşünün.


Üstelik federasyon başkanı olmadan önce Fenerbahçe Spor Kulübünü şahsına 100.000.000 (yazıyla yüz milyon) botçlandırmış. Bu da yetmezmiş gibi bu borçlanma olurken, mesela başkanı çok samimi arkadaşı olan Gaziantepspor'dan aldığı Tabata, İsmail gibi futbolculara fahiş bonservis ücretleri verilmiş ve bizzat kendi kulübü üyeleri tarafından aslında bu paraların verilmediği, kulübü kendisine borçlandırmak için bir dümen olduğu iddia edilmiş.

Bir de Aziz Yıldırım federasyon başkanı olduktan sonra Mahmut Uslu'yu Futbol Federasyonu'nda Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi yapmış ve federasyonun bütün birimlerinde Fenerbahçelileri işe almış.

Bütün bunlar merkez medyada hiç dillendirilmemiş ve merkez medyaya yerleştirilmiş gazeteciler tarafından bütün bu olanlar çok normal bir durummuş gibi kamuoyuna kabullendirilmiş...

Sonra kendinizi Cüneyt Çakır'ın yerine koyun. Babanız FETÖ'cü olduğu iddiasıyla Türkiye Futbol Federasyonu'ndaki görevinden açığa alınmış.

Şimdi tekrar düşünün, siz olsanız Cenk'in ya da Aboubakar'ın deplasmanda Antalyaspor'a attığı nizami röveşata golü verebilir miydiniz?

twitter: @tolgazengin