22 Ocak 2019, Salı

> Ali Gürel > Comolli'ye sorular!..
Ali Gürel

Comolli'ye sorular!..

04 Eylül 2018 17:20

Damien Comolli'nin cevap veremeyeceğini biliyorum ama, kendisine şimdilik kaydı ile sadece 4 soru soruyorum...


Cevap veremeyeceğini biliyorum ama,

kendisine şimdilik kaydı ile sadece 4 soru soruyorum... Kamuoyunu tatmin edecek cevaplar verirse ne âla.. Aksi halde benzeri soruların devamı gelecektir...

Hiç şüpheniz olmasın.. 

Soru 1: İddiaya göre; ANDRE AYEW'İN TRANSFERİNDE, 'BABASINA ödenecek' gerekçesi ile, kulübün kasasından 900 bin Euro açıktan PARA ÖDETTİNİZ Mİ?

SORU 2: Yine baba AYEW'İN iddiasına göre; sonradan bu paranın bir bölümünün, baba AYEW tarafından, 3. bir kişinin Fransa'da ki bir banka hesabına transfer edildiği doğru mudur?

SORU 3: Başkan'ın; Harun Tekin'in menajeri Ömer Uzun'la yaptığı transfer pazarlıkları sırasında, Meksikalı FABİAN'IN Bursaspor'a BEDAVAYA TEKLİF EDİLDİĞİ, bunu öğrenen başkanın da SİZDEN HESAP SORDUĞU İDDASI DOĞRU MUDUR?

SORU 4: COCU'NUN yakın çevresine ifade ettiği lâkabı ile, bay H.....ÇU, taraftarın tabiri ile bay KOMİLİ... Sn. Başkanın sizi kovmasını mı bekleyecek, yoksa bu sorudan sonra İSTİFA EDECEK MİSİNİZ?

Umarım bu sorulara açık ve net cevaplar verirsiniz de böylece kamuoyu bir nebze olsun rahatlar...En Son Dünyadan ve Avrupadan Futbol Haberleri