16 Ocak 2019, Çarşamba

> Serkan Bayar > Arda Turan'ın yeni takımı Edirnespor
Serkan Bayar

Arda Turan'ın yeni takımı Edirnespor

13 Şubat 2018 00:04

Bir zamanlar Jet Fadıl’ın Siirt Jetpaspor’u vardı… yine bir zamanlar Cem Uzan’ın İstanbulspor’u gibi…


Bir zamanlar Jet Fadıl’ın Siirt Jetpaspor’u vardı… yine bir zamanlar Cem Uzan’ın İstanbulspor’u gibi… bugünde sponsoru ve yaptığı astronomik transferleri kimin cebinden çıktığı bilinmeyen bir Başakşehir var.

İstanbulspor’un Oğuz’u, Aykut’u, Sergen’i vardı. Siirt’in ise Alpay’ı, Oktay’ı ve tabii ki Sergen’i… Başakşehir’in de Adebayor’u, Emre’si, Arda’sı var.

Bundan 10 sene sonra Başakşehir olur mu bilmem ama birkaç yıl sonra yine bir para babası çıkar da bir takım alırsa o takımın kaptanını şimdiden görebiliyorum: Arda Turan.

Barça, Arda’dan kurtulmak istediği zaman merak etmiştim, Fikret Orman nasıl “Arda’ya yerimiz yok?” diyebildiğini, Dursun Özbek’in Feghouli’den de, Gomis’ten de daha ucuza gelebilecek Arda’yı istemediğini, Burak’ın araya girmesine rağmen Trabzonspor’un teklif bile yapmadığını…

Dün anladım!

Arda’nın Süper Lig’de oynayabileceği en iyi takım 4 yıllık anlı şanlı tarihiyle (!) Başakşehir’dir… orada da ancak kulübede oturabilir. 

Diyorlar ki; Arda, Başakşehir’de kendini gösterip yeniden Avrupa’ya gitmeli. Bence de… Arda tekliflerini kabul ederse Edirnespor ile Tekirdağspor’da 11’de rahatlıkla forma giyebilir