15 Aralık 2018, Cumartesi

> Ufuk Er > ALLAH'INI SEVERSEN NE GÖRDÜN!
Ufuk Er

ALLAH'INI SEVERSEN NE GÖRDÜN!

13 Mart 2018 12:36

Bu hafta maçların gidişatından, skorlarından ziyade Aykut hocanın konuşmasına takıldım.


Ya hocam etme eyleme her kötü futboldan sonra hakeme kabahat bulma. Senin takımın ne oynuyor ki tüm kabahati her hafta hakemlere yüklüyorsun. Maçtan sonra diyorsun ki "bizim maç kazanmamız çok zor, görüyorsunuz" Inan ki kimsenin bir şey gördüğü yok hatta ve hatta sana gönül veren taraftar bile artık senin söylemlerine inanmıyor. Allah'ını seversen şu macta ne gördün! Aynen şu cümleler kuruluyor taraftarlar arasinda "K.Erciyes 3. ligde 98 gol yemiş onunla oynasak yine 1-0 a yatar zor kazanırız" Artık söylemlerinin hic bir inandırıcılığı yok. Hee şunun için söylemiş olabilirsin belki, bu hafta ki derbi.. Bu da bir taktik olabilir.  Atanmamis hakemi şimdiden etkileyebilirsin çünkü aksi sonuçta neler olacağını düşünmek bile istemiyorsun. Galatasaray 'ı yenip nefes alırsın bu doğal olabilir fakat artık takımınla uğraş bırak deyim yerindeyse sallamayı.

 

Gelelim Sn.Rıdvan Dilmen'e; bu aralar Vodafone Park ve Türk Telekom da ki seyirci atmosferine takmış durumda. Sebebi nedir biz tam olarak bilemeyiz bunu fakat tahmin yürütebiliriz. Şöyle ki, sanıyorum Rıdvan hoca Fenerbahçe tribünlerinin dolmamasına içerlemiş ve bu hafta dolması için Aykut hoca ile beraber bir çalışma içinde sadece dolması değil bir de hakemi etki altına almak için yapılan girişimler bunlar. Sizin anlayacağınız "pazıl'' ın parçaları hakem hatalarıyla gelecek derbi galibiyetini gösteriyor.

BABEL TRABZON DA KALMIŞ

Uzun girişten sonra daha da uzatıp kafanızı şişirmek istemem sadece başlıklarla geçelim. 
Eğer Babel son vuruş becerisini Trabzon da bırakmamış olsaydı maç ilk yarı 3 olurdu ama ne olursa olsun 1-0 olsun bizim olsun dedi Beşiktaş.

GALATASARAY İSTİYOR

Galatasaray taraftarıyla, yönetimiyle, teknik ekibiyle ve en önemlisi sahada ki futbolcusuyla şampiyonluğu istiyor ve görünüyor ki derbiden nasıl sonuç çıkarsa çıksın artık geri sayıma geçilecek.
Geri sayım her takım için geçerli ama şuan taraftarıyla futbolcusuyla inanan iki takım var Galatasaray Beşiktaş aradan sıyrılan olur mu bekleyip göreceğiz.  Başakşehir bu hafta kaybetmesine rağmen benim düşüncem ilk ikiden düşmeyecek. Fenerbahçe ise ne zaman sahaya dönerse o zaman yarışa yeniden ortak olur.
Son okarak derbi haftasında kavgasız, gürültüsüz, hakem şansının, gollerin ve seyir zevkinin bol olduğu, keşke bitmeseydi dedigimiz gercek derbi mücadeleleri diliyorum.

-Haftanın takımı;  Alanya

-Haftanın golü;  Sinan Gümüş  (GS)

-Haftanın Kare As 'ı;

Sinan  (GS) Fernandes (Alanya ) Efecan (Alanya ) Demba Ba ( Göztepe )

Allah 'â emanet olun.