24 Ekim 2018, Çarşamba

> Serkan Bayar > KOÇ: G.SARAY'A 7 GOL ATMADAN BİZE UYKU YOK
Serkan Bayar

KOÇ: G.SARAY'A 7 GOL ATMADAN BİZE UYKU YOK

02 Aralık 2017 11:57

Ali Koç dün oldukça “acemi” şekilde hazırlanan fenerbahceliyiz.net isimli internet sitesi üzerinden “basit” bir açıklama yayınladı…


Ben Aziz Yıldırım’ın yerinde olsaydım, bu açıklamayı okuduktan sonra önce bir kahkaha atar sonra da arkama yaslanıp “ceketime bile gerek yok” diyerek kahvemden büyük bir yudum alırdım.

Ali Koç’un bu kadar ciddiyetten uzak, herhangi bir çalışma yapmadan, projeler açıklamadan; böyle “basit” bir açıklama yapmaya hakkı yoktu. Ama yaptı. Ben ve benim gibi Ali Koç’a çok büyük anlamlar yükleyenler büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Koç bir sonraki açıklamasında, “taraftar kimi istiyorsa alacak gücümüz var”, “5’inci yıldızı önce F.Bahçe takacak”, “G.Saray’ı 7-0 yenmeden bize uyku yok” derse artık şaşırmam.

Abarttığımı biliyorum ama öyle büyük bir hayal kırıklığına uğradım ki, aklıma Ankaragücü eski Başkanı Cemal Aydın’ın sözleri geldi:

Ali Koç ve Aziz Yıldırım aynı anda aday olmaz.

Ben de Ali Koç’un dün yaptığı en kibar deyimle “basit” açıklamasından sonra Aydın’ın bu iddiasını bir adım daha ileri götürmek istiyorum

Ali Koç başkan seçilemeyeceğini anladığı için böyle komik bir giriş yaptı… büyük konuştuğu için adaylıktan belki çekilmeyecek ama güçlü bir yönetim kurulu kurup, Yıldırım’ın karşısına çıkmayacak. Gücünü daha sonraki seçine saklayacak.