21 Nisan 2018, Cumartesi


> Avrupadan Futbol > Yunanistan'da inanılmaz olay!

Yunanistan'da inanılmaz olay!

Yunan futbolu inanılmaz bir olaya sahne oldu. Süper Lig takımlarından AEL Larissa'nın Arjantinli kalecisi Matias Degra, hem dayak yedi hem de kulüpten kovuldu.


18 Eylül 2016 17:36

Yunanistan'da inanılmaz olay!

Ev sahibi ekip Iraklis karşısında 2­1 önde olduğu maçta galibiyeti, kalecisinin yaptığı bir hatayla kaçırdı. Degra'nın hatası rakibe gol ikramı olurken, takımının üç puanı kaçırmasına sinirlenen Larissa Başkanı Alexis Kougias soluğu 33 yaşındaki file bekçisinin yanında aldı.

Maç sonrası soyunma odası tünelinde deneyimli kalecinin yolunu kesen başkan, önce tepkisini anlatan bir şeyler söyledi ardından boğazına sarıldığı oyuncusuna tokat attı. Degra'nın da buna karşılık vermeye kalkması üzerine ortalık karıştı

Bu olayın ardından kulüpten bir açıklama yapıldı. Matias Degra'nın maçtaki hatayı kasıtlı olarak yaptığı savunuldu ve oyuncuyla yolların ayrıldığı duyuruldu.

Yaşananlarla ilgili büyük bir şok içerisinde olduğunu söyleyen Arjantinli kaleci, "Başkan bana yaklaştığında beni teselli edeceğini sanmıştım ama kendisi tam tersi saldırdı. O gün bütün gece boyunca ağladım. Artık futbolu bırakmayı düşünüyorum" dedi.

Etiket: YunanistanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor