20 Ocak 2019, Pazar


> Galatasaray > Yıldırım için kampanya! Özbek kasasında duran raporu çıkaracak!

Yıldırım için kampanya! Özbek kasasında duran raporu çıkaracak!

Galatasaraylı taraftarlar Aziz Yıldırım için kampanya başlattı. Bu arada ikinci kez seçimi kaybeden Dursun Özbek’in kendisine başkanlık sözü veren ''Derin Galatasaray’a'' sürpriz hazırlıyor…


28 Mayıs 2018 03:24

Yıldırım için kampanya! Özbek kasasında duran raporu çıkaracak!

Tudor’u gönderen,,, Terim’i getirten,... Özbek’i gönderen... Mustafa Cengiz’i getirten ve son olarak da Cengiz’in başkanlığının devam etmesinde önemli pay sahibi olan Galatasaray taraftarı bir kez daha kolları sıvadı.

Galatasaray taraftarı sosyal medyada, ''AzizciyizAzizci'' başlığı altında bir kampanya başlattılar. Binlerce Galatasaray taraftarı bu başlığa mesaj gönderirken, ''3 Haziran’da yapılacak seçimde Aziz Yıldırım’ın yeniden seçilmesi'' için adeta kampanya başlattılar.

Seçimi kaybeden Dursun Özbek, kasasında duran o raporu piyasaya sürecek

İkinci kez seçimi kaybeden Dursun Özbek’in kendisine başkanlık sözü veren ''Derin Galatasaray’a'' sürpriz hazırlıyor… iddiaya göre Özbek’in kendi döneminde İngiliz Mischon de Reya isimli firmaya hazırlattığı raporu ortaya çıkaracak. O raporun ortaya çıkması ise Galatasaray’da önceki dönemlerde yaşanan pek çok karanlık ilişkiyi ortaya çıkaracak. İddiaya göre Derin Galatasaray, o raporu kasaya koyup ortaya çıkarmaması için Özbek’e bir dönem daha sözü vermişti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın