21 Haziran 2018, Perşembe


> Milli Takım > Yıldırım Demirören'in duygusal anları

Yıldırım Demirören'in duygusal anları

Türkiye - Hırvatistan maçına kısa bir süre kala yayıncı kuruluşlardan Lig TV'ye konuşan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören zor anlar yaşadı.


12 Haziran 2016 15:42

Yıldırım Demirören'in duygusal anları

Türkiye - Hırvatistan maçına kısa bir süre kala yayıncı kuruluşlardan Lig TV'ye konuşan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören zor anlar yaşadı. Yakın dostu ve aynı zamanda TFF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun geçirdiği kalp spazmı hakkında bilgi veren Demirören, kendine güçlükle hakim oldu.

Günün erken saatlerinde geçirdiği kalp spazmı nedeniyle hastaneye kaldırılan Cengiz Zülfikaroğlu için Türkiye'den de doktorların geldiğini ifade eden Demirören, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Herkesin duasına ihtiyacımız var. Türk milletinin dualarıyla inşallah sağlığına kavuşacak" ifadelerini kullandı. Maça gelmek yerine hastaneye gitmeyi planladığı öğrenilen Demirören'in, ekibinin telkinleri sonrası milli takımla birlikte olmak için stada geldiği ifade edildi.

Demirören, Zülfikaroğlu'ndan bahsederken kendini güçlükle zapt etti ve yayıncı kuruluştaki açıklamalarına son verererek yayından ayrıldı.

ZÜLFİKAROĞLU HASTANEYE KALDIRILDI

Euro 2016 D Grubu'nda A Milli Takımımız'ın Hırvatistan ile oynayacağı maç öncesi şok bir gelişme yaşandı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, TFF kafilesinin yer aldığı Du Collectionneur Otel'de kalp spazmı geçirdi.

TSİ 09.00 sularında rahatsızlık yaşayan Zülfikaroğlu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in, "Seni hastaneye götürelim" önerisini reddetti ve, "Biraz dinlenince geçer" dedi. Yaklaşık 2 saat odasında dinlenmeye çekilen Zülfikaroğlu, buna rağmen iyileşmeyince bir ambulans çağrıldı. Zülfikaroğlu yine de hastaneye gitmeyi reddetti.

Bir saat daha bekleyen TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cengiz Zülfikaroğlu'nu otelin önünde bekleyen ambulansa taşıdı. Demirören'in, Zülfikaroğlu ambulansa bindirilirken üzüntüden ağladığı öğrenildi.

Kaynak: Lig TV

Etiket: yıldırım demirören, cengiz zülfikaroğluHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor