26 Nisan 2018, Perşembe


> TFF 1. Lig > Yeni başkan Mergen çok iddialı

Yeni başkan Mergen çok iddialı

Manisaspor'da sancılı seçim süresi geride kaldı ve yeni başkan Abullah Mergen oldu. PTT 1. Lig'e dönen Manisa temsilcisinin yeni başkanı, hedeflerinin Süper Lig olduğunu söyledi.


26 Haziran 2016 17:44

Yeni başkan Mergen çok iddialı

PTT 1. Lig ekiplerinden Manisaspor’un cumartesi günü yapılan kongresinde muhalefetin rakibi Mevlüt Aktan’ı geride bırakarak yeniden başkan seçilen Abdullah Mergen, iddialı konuştu.

Kulüpte 2 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Abdullah Mergen, her türlü sıkıntıya rağmen kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini söyledi. Manisaspor’un çıtasını yukarılara taşıyacaklarını anlatan Başkan Mergen, “Takımımız 2. Lig’de şampiyon olarak 1. Lig’e dönüş yaptı. Bu başarıyı, Süper Lig’e yükselerek devam ettireceğiz” dedi.

Tüm olumsuzluklara karşın camianın son sözü sandıkta söylediğini dile getiren Başkan Abdullah Mergen, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çeşitli eleştirilere, suçlamalara hedef olduk. Kimi zaman tansiyonun çok yükseldiği anlar yaşadık. Her türlü olumsuzluğu aşarak yeniden başkanlığa layık görüldüm. 9 yönetici arkadaşımla bu kulüp için 2 yıl boyunca çok çalıştık. Şimdi aramıza yeni katılan isimler var. Onlarla da güçlenerek inşallah takımımızı Süper Lig’e çıkaracağız. Bizi destekleyen veya desteklemeyen herkese de teşekkür ediyorum.“

Etiket: ManisasporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor