17 Şubat 2019, Pazar


> Spor Toto Süper Lig > Yalçın Çetin'den çok konuşulacak Ömer Üründül paylaşımı

Yalçın Çetin'den çok konuşulacak Ömer Üründül paylaşımı

Dünya Kupası'nda spikerlerin maç anlatımları ve TRT'nin bir yorumcusunun olmaması çok tartışılırken, Trt'nin eski spikerlerinden Yalçın Çetin manidar bir paylaşımda bulundu.


21 Haziran 2018 16:40

Yalçın Çetin'den çok konuşulacak Ömer Üründül paylaşımı

Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası tüm hızıyla devam ederken, elde edilen şaırtıcı sonuçlar kadar Türkiye'de de TRT çok tartışılıyor.

Oyuncu telaffuzları, maç öncesi ve sonrası düşülen komik durumlar özellikle sosyal medyada TRT spikerlerinin tepki almasına yol açıyor. Maddi hiçbir problem olmamasına rağmen Rusya'ya bir yorumcu götürülmemesi de yine eleştirilerin yapıldığı bir başka nokta.

Yalçın Çetin'den Ömer Üründül paylaşımı

Uzun yıllar TRT ekranlarının vezgeçilmezi olan Yalçın Çetin ise, sosyal medyadan Ömer Üründül'le daha önce bir büyük turnuvada çektirdiği fotoğraflarından birini paylaştı. Çetin paylaşımına "Bir zamanlar ..." yazdı ve eski günleri hatırlattı.

Futbolseverlerin senelerdir büyük beğeniyle takip ettiği Çetin, geçtiğimiz sezon Süper Lig'in yayıncı kuruluşu olan Beinsports'a transfer olmuş ve TRT'deki görevinden ayrılmıştı.

Uzun yıllar Türk futbolseverlerin eleştirdiği ancak bir o kadar da alıştığı Ömer üründül de bu sezon TRT'nin Dünya Kupası kadrosuna yer almamıştı.

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın