18 Ocak 2017, Çarşamba
> Galatasaray > Wesley Sneijder'in menajerinden şok eden hareket

Wesley Sneijder'in menajerinden şok eden hareket

Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, başta Lukas Podolski ve Muslera'nın menajerleri olmak üzere sarı-kırmızılı formayı giyen tüm yabancı oyuncuların temsilcileri ile görüşmeler yaptı.


11 Temmuz 2016 08:19

Galatasaray'ın yabancı oyuncuları güçbirliğine gitti... Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, başta Lukas Podolski ve Muslera'nın menajerleri olmak üzere sarı-kırmızılı formayı giyen tüm yabancı oyuncuların temsilcileri ile görüşmeler yaptı. Kendi avukatları Cor Hellingman'ın Galatasaray'ın verdiği cezaya itiraz etmek için FIFA ve FIF Pro ile temaslar kurduğunu aktardı. Albers, Podolski ve Muslera dahil diğer tüm yabancı oyuncu oyuncuların menajerlerinden kendilerine ulaşan ceza tebliğlerinin bir kopyasını istedi. Kabul etmeleri durumunda Hellingman'ın, kendi davalarını da yürütebileceğini aktardı. Tek bir avukatla yapılacak olan savunmanın çok daha işlevsel olacağını hatırlattı.

Sneijder'den Dursun Özbek'e: Kendisini tanımıyorum

Başkan Dursun Özbek ile Wesley Sneijder arasındaki restleşme devam ediyor... Başkan Özbek'in Hollandalı oyuncuya, ''konuşacak bir şey yok. Çok istiyorsa Mehmet'le (Özbek) görüşsün'' sözüne rest geldi. Mehmet Özbek'in kulübün tercümanı aracılığıyla ''görüşmeye bekliyorum'' dediği Sneijder, ''kendisini tanımıyorum. Ben sadece başkanla görüşürüm'' cevabı verdi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: sneijder, galatasaray


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
18 Ocak Şans topu sonuçları