22 Mayıs 2018, Salı


> Galatasaray > Wesley Sneijder için çıldırtan teklif!

Wesley Sneijder için çıldırtan teklif!

Hollandalı yıldız Wesley Sneijder için Galatasaray'a Inter'den çıldırtan bir teklif yapıldı.


03 Temmuz 2016 01:59

Wesley Sneijder için çıldırtan teklif!

Sözleşmesinde 7.5 milyon Euro'luk serbest kalma bedeli olmasına rağmen şu ana kadar bu rakamı bulan bir takımdan teklif getiremeyen Wesley Sneijder için Galatasaray'a Inter'den sürpriz bir teklif geldi. Geçen sezon Felipe Melo'yu almak için son ana kadar sarı-kırmızılı ekibe takas öneren İtalyan ekibi aynı işlemi Sneijder için de hayata geçirdi.

Bizzat Roberto Mancini'yi arayıp, Inter'e dönmek istediğini söyleyen Sneijder'in bu hamlesi sonrasında İtalyan ekibi ilk hamleyi yaptı. Andrea Ranocchia, George Puscas ve Marco Andreolli ile beraber 2.5 milyon Euro'luk bir teklif yaptı. İtalyan menajer Patrick Bastianelli tarafından Ali Güven aracılığıyla Cenk Ergün'e ulaşan teklif, dün sürpriz şekilde Başkan Dursun Özbek'in masasına geldi. Teklifi Özbek anından geri çevirdi.

Sneijder'e izin veren Riekerink başkan Özbek'i çıldırttı

Cuma günü yapılan sezon açılışına gelmeyen Wesley Sneijder kriz çıkardı... Hollandalı oyuncu kendisine ulaşan Cenk Ergün'e, ''oğlumun vaftiz töreni için ben Riekerink'ten izin aldım'' sözü ise krizi daha da derinleştirdi. Ergün aldığı bu cevabı direkt Başkan Dursun Özbek'le paylaştı. Başkan ise, Riekerink'e bu durumu sordu. Hollandalı teknik adam, ''bilgim dahilinde'' dedi. Başkan ise kendisini Sneijder ve Selçuk İnan'ın isteğiyle getirdiğini ama göndermesini de bileceğini belirterek Hollandalı teknik adama rest çekti. Bu tarz kararları vermeden yönetimden izin istemesini emretti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: sneijder, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor