22 Mayıs 2018, Salı


> Fenerbahçe > Volkan'dan Pereira'ya ağır eleştiri

Volkan'dan Pereira'ya ağır eleştiri

Galatasaray karşısında kaybedilen 2 puan sonrasında Fenerbahçe'de kaptan Volkan Demirel dün gece olağanüstü bir toplantı organize etti.


15 Nisan 2016 02:15

Volkan'dan Pereira'ya ağır eleştiri

TT Arena'dan çıkıp takım otobüsü daha köprü üzerindeyken eline mikrofonu alıp, toplantı yapacağını söyleyen Volkan Demirel, toplantı sırasında adeta çılgına döndü.

Volkan kendisinin aksine basın toplantısında, "şampiyonluğun zora girdiğini" söyleyen teknik direktör Vitor Pereira'ya bile sert çıktı. Hocasına, "nasıl böyle sözler kullanabilirsin. Nerede kaldı senin liderliğin?" diye kızdı.

Geçen hafta Konya'da takım arkadaşlarına içinde "şeref ve onur" kelimelerinin de bulunduğu sert sözler kullanarak çıkışan Volkan dün gece de benzeri açıklamalarda bulundu. Fakat bu kez herkesin karşısına geçip, gözlerinin içine bakarak.

TAKIMA GAZ VEREN VOLKAN'A NANI'DEN AYAR GELDİ

Fakat Volkan'ın bu sözleri özellikle yabancı oyuncuları rahatsız etti. Başta Nani ve van Persie olmak üzere, yabancı oyuncular saatin geç olduğunu ve artık evlerine gitmek istediklerini ilettiler. Volkan ise bu tepki üzerine, şampiyonluğun gittiğini ama evin bir yere gitmediğini belirterek yabancı oyunculara da tepki gösterdi. Bunun üzerine Nani de sertleşti.

Portekizli oyuncu, kimsenin çocuk olmadığını, herkesin görevlerini ve sorumluluklarını bildiğini, bu tarz konuşmaların artık amatör kümede takımlarda bile yapılmadığını, bu tarz konuşmalarla bir yere varabileceğini düşünüyorsa hayal kurduğunu söyledi. van Persie de Nani'ye katılarak, Portekizli takım arkadaşına destek verdi. Toplantı Nani'nin bu çıkışı sonrasında bitti.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Volkan Demirel, Vitor PereiraHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor