24 Nisan 2018, Salı


> Fenerbahçe > Volkan, Pereira'yı Trabzon maçından önce uyarmış

Volkan, Pereira'yı Trabzon maçından önce uyarmış

Konyaspor maçından sonra yaşanan hayal kırıklığı Galatasaray maçından sonra yaşanan tükeniş yerini umutlara bırakırkeni kaptan Volkan Demirel, derbi sonrasında verdiği sözü tam anlamıyla tutar oldu.


30 Nisan 2016 01:49

Volkan, Pereira'yı Trabzon maçından önce uyarmış

Sezonun ilk bölümünden kameralardan uzak kalan, mikrofonlara konuşmayan, takım içinde daha fazla profesyonellik adına bir adım daha geride kalan kaptan, son dönemde eski kimliğine büründü.

Aziz Yıldırım'ın yol vermesi ile Volkan takım içindeki ipleri yeniden eline aldı. Takım arkadaşları ile toplantılar düzenleyen, yaptıkları hareketler ve davranışlar karşısında uyarılarda bulunan, yeri geldiğinde sert şekilde uyarılar yapan Volkan, bir anda Vitor Pereira'nın da yardımcısı gibi oldu.

Volkan Demirel hergün Pereira ile bir araya geliyor. İkili her türlü konuda fikir alışverişinde bulunuyor. Son olarak Trabzon maçında oyuncuları soyunma odasına girmeden sahayı terketmeyen Pereira'ya uyarının ise yine Volkan'dan geldiği bildirildi.

Kaptanın, Portekizli teknik adamı olayların olabileceği, ayakta ve sahada kalması, korkmaması konusunda uyardığı herhangi bir taşkınlık durumunda polisin önlem alacağını anlattığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Volkan Demirel, PereiraHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor