22 Nisan 2018, Pazar


> Milli Takım > Volkan Demirel'den Volkan Babacan'a: 'Hak ettin kardeşim'

Volkan Demirel'den Volkan Babacan'a: 'Hak ettin kardeşim'

F.Bahçe'nin kaptanı, Başakşehir maçının ardından eski takım arkadaşına sürpriz bir jest yaparken, "Performansınla Milli Takım kalesini hak ettin. Tebrik ederim. Kale senindir. Başarılar dilerim" dedi.


13 Mayıs 2016 14:10

Volkan Demirel'den Volkan Babacan'a: 'Hak ettin kardeşim'

Volkan Demirel, Sezar'ın hakkını Sezar'a verdi. Başakşehir-F.Bahçe maçı dramatik olaylara sahne oldu. F.Bahçe şampiyonluk ümitlerini, çimlere gömerken, Volkan Babacan kalesine Çin Seddi'ni çekti.

Robin van Persie'nin penaltısını kurtardı. Yaptığı 9 kurtarışla da kariyer rekorunu kırıp, bir anlamda F.Bahçe'nin 4. yıldızı takmasının önüne geçti.

Babacan'ın kurtarışları, Demirel'in Fransa rezervasyonunun iptali anlamına geliyordu.  Şampiyon takımın kalecisi olarak bir ihtimal Milli Takım'a seçilme şansı vardı ve Başakşehir maçıyla birlikte o ihtimal de ortadan kalkmıştı.

F.Bahçe kaptanı, kendi üzüntülerini bir kenara bırakıp, adaşını maç sonu tebrik etti: "Avrupa Şampiyonası'na gitmeyi çok istiyordum. Ama performansınla Milli Takım kalesini sen hak ettin. Tebrik ederim. Kale senin. Fransa'da başarılar dilerim. Fransa'da dualarım sen ve diğer arkadaşlarım için olacak."

Babacan da "Senden bu sözleri duymak büyük onur" karşılığını verdi. Demirel, F.Bahçe'de oynadığı dönemde Babacan'a her konuda yardımcı olmaya çalışırdı. İki Volkan'ın arası o eski günlerden beri çok iyi.

Kaynak: Akşam

Etiket: Volkan Demirel, Volkan Babacan, Fenerbahçe, BaşakşehirHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor