21 Haziran 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Volkan Demirel'den Gökhan Gönül açıklaması

Volkan Demirel'den Gökhan Gönül açıklaması

Fenerbahçe Topuk Yaylası tesislerinde bir basın toplantısı düzenleyen kaptan Volkan Demirel, Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a gitmesine üzüldüğünü ancak kararına saygı duymak zorunda olduğunu ifade etti.


07 Temmuz 2016 13:01

Volkan Demirel'den Gökhan Gönül açıklaması

Yeni sezon hazırlıklarını Topuk Yaylası Tesisleri'nde sürdüren Fenerbahçe'de kaptan Volkan Demirel, basın mensuplarının karşısına çıktı. Geçirdiği fıtık ameliyatı sonrası tedavi sürecinde olan ve bu nedenle takım çalışmalarına henüz katılamayan tecrübeli eldiven, kampta güzel bir atmosfer olduğunu ve herkesin çok istekli çalıştığını ifade etti.

Tedavi sürecine de değinen Volkan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde;

Kendi açımdan iyi br tedavi süreci geçiriyorum. En kısa zamanda sahalara geri döneceğimi düşünüyorum. Bu kampı bitirdikten sonra İstanbul'da karşılaşacağımız ciddi rakiplerimizle Şampiyonlar Ligi ön elemesine eniyi şekilde hazırlanacağız.

"İyi ki ameliyat olmuşum"

"Benim sakatlığım 2-3 sendir bilinyordu. Ancak bu derece ciddileşmemişti. Ağrılar diz ve topuğa kadar gelince ameliyat masasına yatmam gerekti. Daha önce omzumdan da çeşitli sakatlıklar yaşamıştım ancak ameliyat olmamıştım. Benim çektiğim acıları ağrıları bir ben bilirim. Şu an hiçbir sorunum yok iyi ki bu ameliyatı olmuşum diyebilirim. Bana kalsa hemen sahaya çıkmak istiyorum ancak doktorlarımız geri dönmek için acele etmemem gerektiğini söylüyorlar."

"Kimsenin bu takımdan ayrılmasını istemem"

"Hiçbir arkadaşımızın buradan gitmesini istemem. Ben futbolcu olarak çok üzülüyorum. Keşke gitmesek burada kalsak. Ancak gidenin arkasından da fazla bir şey söyleyemeyiz. Sonuçta kendi tercihleridir. Onlar için hayırlısı olsun diyorum. Kimse sonsuza dek burada kalmayacak. Yeni gelen arkadaşlarımızla yolumuza devam edeceğiz.

"Futbolcular artık profesyonel olarak düşünüyor. Ben böyle bir transferi gerçekleştiremem. Benim de sözleşmem sezon sonu bitiyor acnak hiçbir şekilde Türkiye'de başka bir kulüpte oynamayı düşünmüyorum."

"Prim, Milli Takım oyuncularının hakkıdır"

"Milli Takım'da benim zamanımda da prim olayları oldu ancak bunlar aile içinde kalması gerekir. Milli takımda alınan primler oyuncuların haklarıdır. Ben bu konuyla ilgili takımdan kimseyle konuşmadım açıkcası beni de çok ilgilendirmiyor."

"Kimseden özür dilemeyeceğim"

"Milli Takımla ilgili olarak kimseden özür dilemeyeceğim. Sen ailene küfür edilse özür diler misin? Ama ben Milli Takımı bırakmadım, halen daha göreve hazırım. Orada haklı bir tepki ortaya koydum ancak suçlu da hain de ben oldum. O gün sahada kalsaydım çok daha farklı şeyler olacaktı. Ben Türk futbolu adına kendimi ateşe attım. O gün yaptığımın son derece haklı ve doğru olduğunu düşünüyorum. Bu hepimizin yaşadığı bir durumdu tepki gösteren ben oldum.

"Benim olayımdan sonra bütün maçlar Konya'da oynandı ve Milli Takımın yakaladığı çıkış da ortada... Takımla taraftar arasında güzel bir birliktelik yakalanmıştı. Keşke bu birliği Avrupa Şampiyonası'nda da devam ettirebilseydik."Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor