28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Volkan Demirel'den Advocaat açıklaması

Volkan Demirel'den Advocaat açıklaması

Fenerbahçe'nin deneyimli file bekçisi Volkan Demirel, yeni HD yayınına başlayan FBTV'ye konuk oldu.


10 Eylül 2016 14:30

Volkan Demirel'den Advocaat açıklaması

Yeni HD yayın hayatına başlayan FBTV'ye konuk olan Fenerbahçe'nin deneyimli file bekçisi Volkan Demirel, "18 Mayıs günü ameliyat masasına yattım. 4 aydır bir süre geçti. Hiç hazırlık maçı oynamadan sezona başladım. Fenerbahçe için her zaman hedefimiz başarıyı yakalamaktır. Biz her zaman bunun bilincinde sezona başlıyoruz. Ligimizde ilk 2 hafta istediğimiz skorları alamadık. Bunun etkenleri var şimdi onu burada açıklamak istemiyorum. Önümüzde Bursaspor maçı var. Taraftarımız olmadan biz hiçbir şeyiz. Onları her zaman bekliyoruz. Deplasmana da bekliyoruz. Baş etken taraftardır. Biz taraftarımızı stadımıza bekliyoruz. Bursa maçını kazanarak iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bizim ilk düşüncemiz taraftarlarımızı mutluk etmek. Biz de onlar kadar durumun farkındayım ve onlardan daha çok üzülüyorum. Bir şeyi başarabileceksek hep birlikte başarabiliriz. Biz hep diyoruz 'Biz bize yeteriz' diye. Biz bunu kanıtladık" dedi.

"Her zaman Fenerbahçeli oldum"

"Burada kalmak için başarılar önemli. Ama bunlar yeterli değil. Karakter, yaşantı, buraya layık olabilme. Her zaman Fenerbahçeli oldum. Burada yaşamak istedim burada bitirmek isterim. Bundan sonraki yaşantım da böyle devam edecek. Ne zaman beni kovarlar, ne zaman 'Biz seni istemiyoruz' derlerse o zaman yolumuza gideriz. Çocukken çok maça gittim. O stada gittim, 'Ben bu kaleyi koruyacağım' dedim. Hayallerim de gerçek oldu. Modayla fazla ilgilenmem. İçim nasıl rahatsa öyle hareket etmeyi seviyorum. Saçlarımı kısaltmamdaki sebep Zeynep'tir. Uygar da, Ramazan da, Caner de çok yetenekli. Erdi var altyapıda, Çağrı var. Çok yetenekli arkadaşlar var. Ben onların yaşındayken top tutmayı bilmiyordum. Biz kendi kendimize çalıştık. Selçuk Şahin, Egemen Korkmaz... Hepsi adam gibi adamdır. Başımız ne zaman sıkışsa hemen yardımımıza koşarlar. Emre Belözoğlu benim için çok değerlidir. Bekir sen de çok sevdiğim bir kardeşimsin. Tabii bir de evlendirebilsek Bekir'i."

"Hoca ilk geldiği günden itibaren gülüyor"

"Bence Roma'daki kaptandan ya da diğer ülkelerdeki kaptanlardan daha zor Fenerbahçe kaptanı olmak. Hoca ilk geldiği günden itibaren gülüyor. Takım olarak çok seviyoruz. Tecrübesine dayanarak bize çok şey katacaktır. Sezon başındaki kampı çok iyi geçirmedi takım arkadaşlarım. Antrenmanlar zaten ciddiyet ister. Advocaat dışarıda herkesle iletişimde. Emenike'yle çok güzel diyalogları var. Futbolu bıraktıktan sonra 2-3 sene bir eğitim almak istiyorum. Yurtdışındaki takımları ve sistemleri incelemek istiyorum. Ondan sonra da teknik direktör olmak istiyorum. Daum'dan başlıyor, hocalarımdan aldığım bilgiler var. Hepsinin çalışma programları, idman metotları var bende."

Etiket: Fenerbahçe, Volkan DemirelHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor