20 Ocak 2019, Pazar


> Fenerbahçe > Volkan Demirel: Stadı kafamıza attılar

Volkan Demirel: Stadı kafamıza attılar

Olaylı derbiden sonra hakem Mete Kalkavan’ın maçı tatil etmesine F.Bahçe cephesinden de tepki geldi. FBTV’de yapılan yayında; “Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek olayları çıkardı. Yaralanma yok. Beşiktaşlılar hakeme sormadan içeri girdi. Hakem oyunu provoke etti” denildi.


21 Nisan 2018 01:37

Volkan Demirel: Stadı kafamıza attılar

Hasan Çetinkaya’nın Vodafone Park’ta kafasının yarıldığının fotoğrafı gösterildi, “bize oynayın birşey yok denildi” açıklamaları yapıldı. Güneş’in ATV’den alınan, büyütülen ve kafasında kan olmayan görüntülerle Beşiktaş kulübünün yayınladığı dikiş atılmış fotoğraflar artarda gösterildi. Bunun üzerine Beşiktaş kulübü gece 01:00 sularında Güneş’in başının kanlı görüntülerini de servis etti. 

Belki de geceye damga vuran söz ise Mehmet Topal’ın ağzından, “bize Vodafone Arena’da bıçak bile atıldı… bıçağı hakeme verdik. Hakem ‘tamam bize verin. Ben yazarım’ dedi. Ama sonra öğrendik ki yazılmadı” sözlerini söylediği açıklandı.

VOLKAN DEMİREL: BİZE NASIL MAÇLAR ZORLA BİTİRTİLDİ

Derbinin tatil edilmesine tepki veren bir başka isim de Volkan Demirel oldu…  yine FBTV’den Volkan’ın sözleri spiker Fatih Demirkol tarafından, “emeklerimiz zayi oldu. İlk maçta 9 kişiyle 2-2 berabere kaldık. Bu turu hakkettik.  Bu gece yaşananların çok çok daha fazlasını başka statlarda yaşadık biz. Sulu derbide (G.Saray maçı) maçının nasıl bitirildiğini hatırlıyorum. Tüm stadı kafamıza atmaya çalıştılar ama bizi maçı bitirmeye zorladılar. Sonra Trabzon’da bıçak atıldı. Görüntüleri bile var. O maçı da nasıl bitirmeye zorlandık” şeklinde aktarıldı.

ERTUĞRUL TAŞKIRAN DA OLAYLARA DAHİL OLDU

Bu arada geceye F.Bahçe’nin sezon başında 1 milyon euro’ya Boluspor’a sattığı eski kalecisi Ertuğrul Taşkıran’da dahil oldu. Ertuğrul sosyal medya hesabından Mete Kalkavan’ı, "Trabzonspor - Sivasspor maçı, hakem Mete Kalkavan. Tribünden atılan cisimle kafamda açılma oldu. 2. uzatma devresi olmasına rağmen kafama bandaj yapıldı ve hakem maçı devam ettirdi” diyerek eleştirdi.

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın