23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Futbol > Volkan Demirel antrenör kurbanı!

Volkan Demirel antrenör kurbanı!

Sakatlık sonrası kaleyi devralan ancak performansıyla eleştirilen Volkan Demirel’in antrenör kurbanı olduğu ortaya çıktı. Kendisini diğer kalecilerle çalıştıran Orlandoni ile görüşen tecrübeli eldiven “Aynı idmanları yapmaya devam edersem sıkıntı yaşarım” diyerek şikayetini dile getirdi. Programda yapılan değişiklikle beraber Volkan’ın formu da yükselmeye başladı.


28 Eylül 2016 10:59

Volkan Demirel antrenör kurbanı!

Fenerbahçe'de sakatlıktan kurtulduktan sonra sezona kötü başlayan isimlerin başında gelen Volkan Demirel’in antrenör kurbanı olduğu ortaya çıktı.

Geçen sezon Pereira’nın ekibine katılan ve Portekizli hocanın  ayrılmasının ardından takımda kalan Paolo Orlandoni’nin milli eldiven için ayrı bir program uygulamamasının Volkan’ın performansını yükselmemesinin en önemli sebebi olarak gösterildi.

Geçirdiği ağır fıtık ameliyatı sonrası tatile bile fizyoterapistle çıkan ve sıkı bir çalışmayla planlanandan da önce sahalara dönen Volkan takım çalışmasına başladığında Orlandoni ile özel görüşerek şikayetini dile getirdi.

'Rekabete hazır değilim'

Tecrübeli file bekçisi durumunu “Ben ağır bir operasyon geçirdim ve tekrar sakatlanmak istemiyorum. Beni diğer 2 arkadaşımla aynı programda çalıştırıyorsun. Aynı idmanları yapmaya devam edersem sıkıntı çekerim. Çünkü şu an için gerideyim ve rekabet için hazır değilim. Eski gücüme tekrar kavuşmam için özel program gerekiyor. Bana bu konuda sen yardımcı olursun” sözleriyle ifade ederken hocasından yeni bir çalışma istedi.

Orlandoni de başta Volkan Demirel ile bu konu üzerinde anlaşama sağlayamasa da sonrasında ikna olarak yeni bir program hazırladı. Tarafların orta yolu bulması Volkan’ın performansının da yükselmesini sağladı.

Kaynak: Şampiy10Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor