Filenin Efeleri, grubun son maçında Letonya’ya konuk olacak

A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2019 CEV Avrupa Altın Ligi A Grubu 6. maçında yarın deplasmanda Letonya ile karşı karşıya gelecek.

15 Haziran 2019 Cumartesi 14:37 | Son Güncelleme: 15 Haziran 2019 Cumartesi 14:37
Filenin Efeleri, grubun son maçında Letonya’ya konuk olacak

2019 CEV Avrupa Altın Ligi’nde mücadele eden ve oynadığı 5 karşılaşma sonunda namağlup lider durumda bulunan A Erkek Milli Takımı, A Grubu’ndaki son maçında yarın TSİ 18.10’da Letonya’ya konuk olacak. Letonya’nın başkentki Riga’da bulunan Daugava Spor Salonu’nda oynanacak mücadeleyi Daniel Apanowicz (Almanya) - Salvis Kurtiss (Letonya) hakem ikilisi yönetecek.
Filenin Efeleri’nin CEV Avrupa Altın Ligi A Grubu’nda daha önce oynadığı karşılaşmalarda aldığı sonuçlar şöyle:

1.Maç | Türkiye - Letonya: 3-0 (25-21, 26-24, 25-20)
2.Maç | Belçika - Türkiye: 1-3 (25-22, 14-25, 22-25, 21-25)
3.Maç | Slovakya - Türkiye: 0-3 (20-25, 18-25, 17-25)
4.Maç | Türkiye - Slovakya: 3-0 (25-15, 25-11, 25-17)
5.Maç | Türkiye - Belçika: 3-1 (25-20, 23-25, 25-14, 25-16)

 

Kaynak: iha

A Milli Erkek Voleybol Takımı
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 17 11 4 2 35 16 +19 37
2. Medipol Başakşehir 17 9 6 2 32 17 +15 33
3. Trabzonspor 17 9 5 3 35 19 +16 32
4. Fenerbahçe 17 9 4 4 34 21 +13 31
5. Beşiktaş 17 9 3 5 27 22 +5 30
6. Alanyaspor 17 8 5 4 31 16 +15 29
7. Galatasaray 17 7 6 4 23 15 +8 27
8. Btc Turk Yeni Malatyaspor 17 6 6 5 32 22 +10 24
9. Gaziantep Futbol Kulübü 17 6 6 5 26 28 -2 24
10. Göztepe 17 6 5 6 19 20 -1 23
11. Yukatel Denizlispor 17 6 4 7 19 23 -4 22
12. Çaykur Rizespor 17 6 2 9 17 27 -10 20
13. Gençlerbirliği 17 4 6 7 28 32 -4 18
14. Kasımpaşa 17 4 3 10 26 34 -8 15
15. Konyaspor 17 3 6 8 15 24 -9 15
16. Antalyaspor 17 3 5 9 15 33 -18 14
17. MKE Ankaragücü 17 2 6 9 15 34 -19 12
18. İstikbal M. Kayserispor 17 2 4 11 16 42 -26 10
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

18 . Hafta 20 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Gençlerbirliği


19 . Hafta 24 Ocak, Cuma

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Gaziantep FC


25 Ocak, Cumartesi

14:00 clear.gif Kayserispor - Konyaspor

17:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Alanyaspor

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC


26 Ocak, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

19:00 clear.gif Konyaspor - Galatasaray A.Ş.


27 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Trabzonspor A.Ş.


20 . Hafta 01 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Konyaspor

17:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


02 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

16:00 clear.gif Gaziantep FC - Demir Grup Sivasspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Kayserispor


03 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Göztepe A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »