Efeler Ligi'nde baraj etabının maç programı açıklandı

Voleybol Efeler Ligi'nde küme düşecek takımların belli olacağı baraj etabında maç programı belirlendi.

01 Nisan 2019 15:06
Efeler Ligi'nde baraj etabının maç programı açıklandı

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, İzmir'de düzenlenecek baraj etaplarının ilki 3, 4 ve 5 Nisan'da, ikincisi ise 12, 13 ve 14 Nisan'da gerçekleştirilecek.

İzmir Atatürk Vestel Venus Spor Kompleksi'nin ev sahipliği yapacağı müsabakalara lig etabını son 4 sırada tamamlayan Jeopark Kula Belediyespor (5,300 puan), Arhavi Belediyespor (20,700 puan), İkbal Afyon Belediye Yüntaş (23,200 puan) ve İnegöl Belediyespor (24,320 puan) takımları katılacak.

Takımların lig etabındaki puanlarını taşıyacağı üçer günlük iki turnuva sonunda son iki sırada yer alacak ekipler 1. Lig'e düşecek.
Efeler Ligi baraj etabı maç programı şöyle:

1. devre

3 Nisan Çarşamba:
14.00 İnegöl Belediyespor-Jeopark Kula Belediyespor
16.00 İkbal Afyon Belediyespor-Arhavi Belediyespor

4 Nisan Perşembe:
14.00 Jeopark Kula Belediyespor-İkbal Afyon Belediyespor
16.00 Arhavi Belediyespor-İnegöl Belediyespor

5 Nisan Cuma:
13.00 Arhavi Belediyespor-Jeopark Kula Belediyespor
15.00 İnegöl Belediyespor-İkbal Afyon Belediye Yüntaş

2. devre

12 Nisan Cuma:
16.00 Jeopark Kula Belediyespor-İnegöl Belediyespor
18.00 Arhavi Belediyespor-İkbal Afyon Belediye Yüntaş

13 Nisan Cumartesi:
14.00 İkbal Afyon Belediye Yüntaş-Jeopark Kula Belediyespor
16.00 İnegöl Belediyespor-Arhavi Belediyespor

14 Nisan Pazar:
14.00 Jeopark Kula Belediyespor-Arhavi Belediyespor
16.00 İkbal Afyon Belediye Yüntaş-İnegöl Belediyespor

Kaynak: iha

Efeler Ligi
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 29 18 8 3 45 16 +29 62
2. Galatasaray 29 17 8 4 62 29 +33 59
3. Beşiktaş 29 16 8 5 62 38 +24 56
4. Trabzonspor 29 15 7 7 52 38 +14 52
5. Alanyaspor 29 12 5 12 31 34 -3 41
6. Antalyaspor 29 12 5 12 33 46 -13 41
7. Çaykur Rizespor 29 9 11 9 41 41 0 38
8. Yeni Malatyaspor 29 10 8 11 39 39 0 38
9. Kasımpaşa 29 11 5 13 47 51 -4 38
10. Atiker Konyaspor 29 8 13 8 33 33 0 37
11. Kayserispor 29 9 9 11 28 40 -12 36
12. MKE Ankaragücü 29 10 6 13 30 42 -12 36
13. Sivasspor 29 9 8 12 41 45 -4 35
14. Fenerbahçe 29 7 12 10 34 40 -6 33
15. Bursaspor 29 5 14 10 25 34 -9 29
16. BB Erzurumspor 29 6 10 13 30 38 -8 28
17. Göztepe 29 8 3 18 26 37 -11 27
18. Akhisarspor 29 6 6 17 30 48 -18 24
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

30 . Hafta

26 Nisan, Cuma

20:30 clear.gif Başakşehir-Göztepe


27 Nisan, Cumartesi

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor-Sivasspor

16:00 clear.gif Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

19:00 clear.gif Fenerbahçe-Trabzonspor


28 Nisan, Pazar

16:00 clear.gif Kayserispor-Alanyaspor

16:00 clear.gif Bursaspor-Akhisarspor

19:00 clear.gif Beşiktaş-Ankaragücü


29 Nisan, Pazartesi

20:00 clear.gif Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa

20:00 clear.gif Konyaspor-Galatasaray


31 . Hafta

03 Mayıs, Cuma

20:30 clear.gif Sivasspor-Başakşehir


04 Mayıs, Cumartesi

16:00 clear.gif Ankaragücü-Çaykur Rizespor

16:00 clear.gif Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bursaspor

19:00 clear.gif Kasımpaşa-Fenerbahçe


05 Mayıs, Pazar

16:00 clear.gif Akhisarspor-Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif Göztepe-Antalyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray-Beşiktaş


06 Mayıs, Pazartesi

20:00 clear.gif Alanyaspor-Konyaspor

20:00 clear.gif Trabzonspor-Kayserispor



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »