19 Ocak 2019, Cumartesi


> Voleybol > Voleybol 1. Ligi erkekler final etabı maçları sona erdi

Voleybol 1. Ligi erkekler final etabı maçları sona erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Mersin’de düzenlenen Voleybol 1. Ligi erkekler final etabı maçları sona erdi.Final etabını ilk iki sırada bitirmeyi başaran Arhavi Belediyespor ve Tokat Belediye Plevnespor, 2018-2019 voleybol sezonunda Efeler Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı.


23 Mart 2018 14:41

Voleybol 1. Ligi erkekler final etabı maçları sona erdi

TVF tarafından 20-22 Mart 2018 tarihlerinde Mersin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen Voleybol 1. Lig erkekler final etabı maçları oynanan 2 maçla sona erdi. Üç günlük tek devreli lig usulü olarak oynanan final müsabakalarının son günü, Solhanspor, TFL Altekmasporu 3-1 yenerken, 4’lü turnuvanın son maçında ise Arhavi Belediyespor, Tokat Belediye Plevnesporu 3-1 mağlup etti.

Karşılaşmaların ardından final etabını birinci sırada tamamlayan Arhavi Belediyespor ve ikinci sırada tamamlayan Tokat Belediye Plevnespora, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Mersin Valisi Ali İhsan Su ile TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ tarafından madalya ve kupaları verildi.

Final etabını ilk iki sırada bitirmeyi başaran Arhavi Belediyespor ve Tokat Belediye Plevnespor, 2018-2019 voleybol sezonunda Efeler Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı.En Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın