24 Haziran 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Vitor Pereira tartışması başladı! Gitsin mi, kalsın mı?

Vitor Pereira tartışması başladı! Gitsin mi, kalsın mı?

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira kaçan şampiyonluğun ardından Fenerbahçe'den gönderilmeli mi, yoksa bir sene daha şans verilmeli mi?


16 Mayıs 2016 14:10

Vitor Pereira tartışması başladı! Gitsin mi, kalsın mı?

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira kaçan şampiyonluğun ardından Fenerbahçe'den gönderilmeli mi, yoksa bir sene daha şans verilmeli mi? İşte Fenerbahçeli taraftarlar bu sorunun cevabını arıyor. 

Bazı taraftarlar, zorlu geçen bir sezonun ardından Portekizli hocanın iyi bir performans gösterdiğini, ilk sezonundan bir çok sorunla uğraştığını ve son haftaya kadar yarıştan kopmadığını belirterek Pereira'nın 1 sezon daha takımın başında kalmayı hakettiğini iddia ediyor. Diğer taraftan da bazı taraftarlar ise, elinde en yakın rakibinin neredeyse 2 katı değerinde bir takım olmasına rağmen 2.liğin affedilmesinin söz konusunu olmadığını iddia ediyor. Bu görüştekilere göre bu kadar kaliteli bir kadroyu, bu kadar büyük bir bütçeyi şampiyonluğa taşıyamayan bir teknik adamın Fenerbahçe'de kalmasının daha zararlı olacağı görüşünde...

Pekis siz ne düşünüyorsunuz? Vitor Pereira Fenerbahçe'den gitsin mi, kalsın mı? Ankete katılın, sesinizi Fenerbahçe Kulübü'de duyurun!

ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Fotospor

Etiket: Pereira, FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor