19 Haziran 2018, Salı


> Fenerbahçe > Vitor Pereira istifaya zorlanacak

Vitor Pereira istifaya zorlanacak

Fenerbahçe'de Vitor Pereira krizi yaşanıyor. Yönetimin tazminatı nedeniyle gönderemediği Pereira konusunda verilen son karar çok konuşulacak.


29 Mayıs 2016 00:03

Vitor Pereira istifaya zorlanacak

Vitor Pereira'ya tazminat olarak 3 milyon Euro ödemek istemeyen Fenerbahçe yönetimi sürpriz bir hamle yapma hazırlığında... Portekizli teknik adamı istifaya zorlamak isteyen yönetim ilk etapta Pereira'nın yaklaşık 500 bin Euro'luk tazminatı bulunan yardımcılarının görevine son verecek. Ardından Portekizli teknik adamın üzerine Tayfun Korkut'un da adının geçtiği bir sportif direktör atayacak. Bu sportif direktöre teknik direktörün işine karışma yetkisi dahi verilecek. Ayrıca Pereira'nın yanı Şenol Çorlu veya kulüp içinden yetişmiş bir teknik adam asistan olarak atanacak. Portekizlinin hareket alanı iyice daraltılarak istifa etmesi sağlanacak.

Porto'da adaylar arasında

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın takımdan gitmesi için başka bir umut ise; Porto. Portekizli teknik adamı eski takımı Porto'nun istediği iddia edilirken, Pereira'nın bu teklifi kabul etmesi dört gözle bekleniyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: vitor pereira, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor