25 Mayıs 2018, Cuma


> Galatasaray > Vinnie Jones, Ronaldo ve Messi'ye değil De Jong'a hayran!

Vinnie Jones, Ronaldo ve Messi'ye değil De Jong'a hayran!

Galatasaray'ın yeni transferi Nigel De Jong için şu sıralar kariyerine aktör olarak devam eden Vinnie Jones'tan övgü geldi...


14 Eylül 2016 18:56

Vinnie Jones, Ronaldo ve Messi'ye değil De Jong'a hayran!

Galatasaray'ın yeni transferi Nigel De Jong için şu sıralar kariyerine aktör olarak devam eden Vinnie Jones'tan övgü geldi... yazdığı kitapta bir futbolcu hakeme çaktırmadan nasıl sakatlanırı yazdığı için İngiltere'de büyük tepki çeken Jones, verdiği röportajda artık futbolu unuttuğunu çok izlemediğini söyledi.

İngiliz Cine-Mag'e konuşan Galli eski futbolcu, ''futbol çok sıkıcı. Hiç izlemiyorum neredeyse... Erkeklerin oynadığı bir oyun da değil zaten artık. Hepsi karı gibi pembe kramponlar, pembe formalar, tamponda takıyorlar mı acaba? Sevdiğim bir adam var. De Jong... olsa olsa benim varisim o olur. Nasıl bir katil olduğu gözünden belli. Tekme atarken, erkek gibi gözünü budaktan sakınmıyor. Acımasız. Vahşi. Futbolu bırakınca benim yanıma gelirse, sinemada çok iyi katil rollerini oynayacaktır'' sözlerini kullandı.

De Jong, 2013'te El Gol tarafından dünyanın "en pis" 10 futbolcusundan birisi seçilmiş, Fransız L'Equipe ise faal en acımasız futbolcu olarak De Jong'u göstermişti.

Kaynak: Cine-Mag

Etiket: Vinnie Jones, de jong, messi, ronaldoHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor