10 Aralık 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Vida, Caner ve Larin! Dert bir değil ki…

Vida, Caner ve Larin! Dert bir değil ki…

Fikret Orman’ın kendi kontenjanından Beşiktaş’a aldırdığı Domagoj Vida son olarak Bayern maçında yaptığı hatadan sonra tüm şansını kaybetti…


24 Şubat 2018 02:45

Vida, Caner ve Larin! Dert bir değil ki…

Kırmızı kart sonrasında ağlayarak oyundan çıkan Hırvat stoper büyük bir hayal kırıklığı yaşarken dünyaya küstü. Güneş’in “sürekli geri kaçarak sistemi aksattığını” açıkladığı Vida için bir de “Mitrovic’in de gerisinde” deyince birkaç saat sonra sakat olduğu haberleri çıktı. Fakat Vida’nın iyi olduğu F.Bahçe derbisinde moral bozukluğu yüzünden kulübede olacağı bildirildi.

GÜNEŞ, CANER ERKİN’İ KULÜBEYE BİLE ALMAYACAK

Şenol Güneş derbi öncesinde Gökhan Gönül için OHAL ilan etti… sağlık ekibiyle bir görüşme gerçekleştiren tecrübeli teknik adam Gökhan’ı sahada görmek istediğini söyledi. Gökhan forma giyemese bile Güneş’in Adriano’yu sola almayacağı, sağda oynatacağı Caner Erkin’i ise maç kadrosuna bile almayı düşünmediği bildirildi. Bu arada Gönül yetişmez, Adriano da sol beke oynarsa Güneş’in, Necip, Atiba veya Medel’den birisini sağda oynatacağı gelen bilgiler arasında.

LARIN HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYOR! BULGARİSTAN FIRSATI

Şenol Güneş alınırken hiçbir fikri olmadığı Cyle Larin için “Pektemek’in de gerisinde” dedi… Türkiye’ye oynamak için geldiğini söyleyen Kanadalı oyuncu ise durumuna bir çözüm bulunması için yardım istedi.  Daha önce Larin için Bulgaristan’ın Ludogorets takımına olumsuz cevap verilirken, son birkaç gündür bu fikir değişmiş görünüyor. Larin de kabul ederse, Bulgar ekibinde sezon sonuna kadar kiralık oynaması gündemde.

Kaynak: Fotospor

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor