21 Mayıs 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Veli Kavlak'tan West Ham iddialarına cevap

Veli Kavlak'tan West Ham iddialarına cevap

Beşiktaş'ta şampiyonluğu kutlayan isimler, birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.


19 Mayıs 2016 09:12

Veli Kavlak'tan West Ham iddialarına cevap

Mario Gomez'in Beşiktaş'tan ayrılmasının gündemde olduğu şu günlerde herkesin gözü Cenk Tosun da... bu sezonun yıldızlarından olan golcü oyuncu siyah-beyazlıların şampiyonluk barbeküsünde ise adeta coştu. Cenk Tosun sürekli olarak Gomez'in gitmesi durumunda kimin yeni golcü olacağını konuşurken bir ara, "kim daha iyi göreceğiz. Kim gelirse gelsin" demeyi ihmal etmedi.

Veli Kavlak'tan West Ham iddialarına cevap

Bu sezon sakatlıklar yüzünden Beşiktaş'a çok fazla faydası dokunmayan Veli Kavlak, Avusturya basını tarafından ortaya atılan West Ham'a gideceği iddialarına cevap verdi. "Çok mutluyuz işte. Güzel bir şampiyonluk oldu. İnşallah önümüzdeki seneler de şampiyon oluruz. İnşallah. Onun için çalışacağım. Önümüzdeki sene daha iyi geçecek benim için. Kırılma noktasını filan düşünmüyoruz" diyen Veli Kavlak transfer iddialarına ise "takımda kalmayı umuyorum" cevabını verdi.

''Beşiktaş'a gelirken şampiyonluk düşünmüyordum''

Beşiktaş'ın zor zamanlarda sarıldığı isimlerden olan Günay Güvenç'ten şampiyonluk sonrası ilginç bir açıklama geldi. Genç kaleci, "hak ettiğimiz bir şampiyonluk. Beşiktaş'a gelirken şampiyonluğu hiç düşünmemiştim. Çünkü Türkiye'de hep ya Galatasaray ya da Fenerbahçe şampiyon oluyordu" diyerek ilginç bir açıklama yaptı.

''Allah bu güzel günleri aratmasın''

Beşiktaş'ın başarılı sol beki İsmail Köybaşı'ndan sürpriz şampiyonluk açıklaması... "Allah bize hep böyle günler yaşatmayı nasip etsin" diyen İsmail, "Emeğimizin karşılığını alabilmek ayrı bir keyif oluyor. "O sene bu sene, bundan sonra da her sene..." sloganı benim de hoşuma gitti. Umarım bundan sonra her platformda en üst sevyiede oynayan takım görüntüsü çizeriz. Allah bu güzel günlerimizi arattırmasın" dedi.

''Beşiktaş'ın en çok şampiyon olanı benim''

Herkes konuştu, Beşiktaş'ın efsane malzemecesi Süreyya Soner de eksik kalmadı. Beşiktaş'ın bundan önce kazandığı 14 şampiyonluğun 8'inde bizzat görevde olan Soner, "en çok şampiyonluğu ben yaşamışım. Mutluyum. Bütün maçlarımızı deplasmanda oynadığımız için zorlandık. İdman yap deplasmana git kolay değil. Sonu şampiyonluk oldu. Birlik beraberlik her zaman şampiyonluğu ve başarıyı getirir. Bize de getirdi" sözlerini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: cenk tosun, süreyya, veli kavlak, günay, ismailHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor