20 Mayıs 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Vefa Küçük'ten eski başkana çok ağır sözler

Vefa Küçük'ten eski başkana çok ağır sözler

Fenerbahçe'nin Olağan Mali Genel Kurulu'nda konuşan Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, eski başkan Ali Şen'e yönelik sert açıklamalar yaptı.


05 Haziran 2016 12:01

Vefa Küçük'ten eski başkana çok ağır sözler

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, sağlığıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Mali genel kurulun başlangıcı verilen önergeyle divan kurulu başkanının seçilmesiyle yapıldı. Genel kurulun divan başkanlığını oybirliğiyle aynı zamanda kulübün yüksek divan kurulu başkanı da olan Küçük yaptı.

Küçük yaptığı konuşmada, hastalığıyla ilgili bilgi verdi. Şu anda sağlının iyi olduğunu vurgulayan Küçük, şunları kaydetti:

"Son zamanlarda bazı sağlık sorunları yaşadım. Bunların hepsini bugün atlatarak iyileşerek geldim. Hastalığımla ilgili kısa bilgi vereyim. Karın zarımda bir sıvı birikmekte. Fazla zararı olmamakla beraber zaman içerisinde bu sıvı alınmazsa sıkıntı oluşturmaktadır. Bu sıkıntılı sıvının oluşması daha çok içki ve sigara içenlerde gözüküyor. İkisini de kullanmıyorum. Başında rakı bardağıyla dolaşan insan imajıyla karşınızdayım. Zamanında kendini bilmez bir yönetici arkadaşımız o kadehi başımıza koydu. Fenerbahçelilerin çoğu beni böyle gördüğü için, rakı içen insan olarak bilindim. İçki hiç içmedim sigara da içmem ama o 'eşek şakasını' yapan arkadaş, benim sizler nezdindeki imajımda sıkıntı oluşturdu. Bu imajı da o günkü medya mensupları aleyhimde kullandı. Sarhoş hastalığı diye bilinen bir sıkıntıyla karşınızdayım. Bana bu eşek şakasını yapanlar rahat uyuyorlar. Ben de şimdi burada sizin karşınızdayım."

Öte yandan Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, yapılan oylama sonucunda okunmadı. Üyelere daha önce bu rapor gönderildiğinden dolayı, zaman kazanmak adına böyle bir karar alındığı belirtildi.

Etiket: Fenerbahçe, Vefa KüçükHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor