24 Ekim 2018, Çarşamba


> Futbol > Ve Dursun Özbek seçim için tavrını ortaya koydu!

Ve Dursun Özbek seçim için tavrını ortaya koydu!

Galatasaray'da göreve geldiği ilk dönemde büyük zorluk yaşayan Dursun Özbek, kötü günleri birlikte atlattığı isimlerle yoluna devam etmeyi planlıyor. Birçok kişi yönetime girmek için haber yolladı ama başkan Özbek’in tavrı net. Son toplantıda kurmaylarına seslenen Özbek, “Hepinizi yeniden listemde görmek istiyorum” dedi


18 Kasım 2017 11:20

Ve Dursun Özbek seçim için tavrını ortaya koydu!

Galatasaray'da Mayıs ayında yapılacak olan seçimde yeniden başkanlığa adaylığını koymaya hazırlanan Dursun Özbek, mevcut yönetimi ile yola devam kararı aldı. İşte son gelişmelerin perde arkası...

Başkanlığı döneminde ilk iki sene çok sıkıntı çeken Özbek, Riva-Florya projesi sayesinde kulübü mali açıdan toparlamaya başladı. 40 milyon Euro bonservis harcaması yaptığı futbol takımı da başarılı olunca Özbek derin bir nefes aldı. Camia içinde birçok isim başkana yeni yönetiminde yer almak için haber yolladı. Dursun Özbek ise son yönetim kurulu toplantısında kararını açıkladı.

Özbek'in, "İlk iki sene yönetim olarak acımasızca eleştirildik, çok yıpratıldık. Aramızdan ayrılanlar da oldu ancak sizler beni yarı yolda bırakmadınız. İşte kulübü finansal açıdan yavaş yavaş düzlüğe sokuyoruz. Futbolda da çok iyi bir takım kurduk, şampiyonluğa yürüyoruz. Tünelin ucu aydınlık. Mayıs ayında seçimde hepinizi listemde görmek istiyorum" dediği ortaya çıktı.

ÖZYALÇIN'IN YERİNE ÖZGÖRKEY GELİYOR

Cüneyt Tanman, Tayfun Demir, Fatih İşbecer ve Selim Arda Üçer, Mayıs 2015'te girdikleri Dursun Özbek başkanlığındaki yönetimden istifa ederek ayrılmıştı. Bu dört ismin yerine camia içerisinden isim arayan Dursun Özbek, daha önce Mayıs 2018'e kadar yöneticilik yapacağını açıklayan 78 yaşındaki ikinci başkan Cengiz Özyalçın'ın boşluğunu da Cemal Özgörkey'le doldurmayı planlıyor.


GALATASARAY YÖNETİM KURULU:

Dursun Özbek, Cengiz Özyalçın, Nasuhi Sezgin, Eşref Alaçayır, Ural Aküzüm, Alper Narman, Can Topsakal, İsmail Sarıyaka, Murat Atay, Tarık Taşar, Ali Yüce, Burçin Aslan.

Kaynak: AjanssporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor