26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Van Persie'nin yaptığını Alex bile yapmadı!

Van Persie'nin yaptığını Alex bile yapmadı!

Fenerbahçe'de Pazar günü yapılan ''olağanüstü'' toplantıda Robin van Persie, Aziz Yıldırım'a tepki gösterdi.


13 Eylül 2016 00:15

Van Persie'nin yaptığını Alex bile yapmadı!

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım, Bursaspor yenilgisi sonrasında ''olağanüstü'' toplantı yaptı. Futbolcuları karşısına alan Aziz Yıldırım, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Aziz Yıldırım şimdiye kadar yaptığı bu ve benzeri hiçbir toplantıda karşı cevap almamıştı. Sadece kendisi konuşmuş ve yerli olsun yabancı olsun Alex bile tüm futbolcular sessiz fırçayı dinlemişti. Pazar akşam ise çok farklı bir gelişme oldu. Başkan'ın fırçasına tepki veren van Persie, ''ben ve bazı arkadaşlarım Pereira hakkında tepki verdiğimiz zaman, 'siz futbolcusunuz o da patron, ne diyorsa dinleyeceksiniz' diyordunuz. Sezon başında çalışamadık. Kondisyonumuz yeterli değil. Hepimiz sakatlığın eşiğindeyiz. Pereira'ya tepki verdi diye yüzüne gönderdiğiniz arkadaşların ne suçu vardı? Haklı olmak mıydı suçları'' deyince, Başkan Yıldırım önce kızardı. Sonra da Hollandalı oyuncuya, ''bu camia senin 1.5 yıldır hazır olmanı bekliyor. Sen bir de utanmadan bana cevap veriyorsun'' diye sert çıktı.

van Persie'nin, ''sanki bizi hazırlayacak bir teknik adam vardı'' sözleri tercüme edilmedi. Odadan çıkmak için hamle yapması ise takım arkadaşları tarafından engellendi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: van persie, fenerbahçe, aziz yıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor