28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > van Persie'den şok eden sözler

van Persie'den şok eden sözler

F.Bahçe'de Robin van Persie'nin durumu iyice can sıkar hal aldı..


15 Temmuz 2016 00:26

van Persie'den şok eden sözler

Hollandalı oyuncunun çektiği, "Vitor Pereira varsa ben yokum" resti sonrasında yönetim de "11 milyon euro'yu getir, istediğin yere git" dedi. Menajeri van Persie için pek çok teklif getirdi ama hiçbir takım bonservis bedeli ödemek istemediği için Hollandalı yıldız elde kaldı.

Geride kalan 4 hazırlık maçının sadece 1 tanesinde 45 dakika oynayan ve o maçta da kaçırdığı gol sonrasında dünyanın diline düşen van Persie, F.Bahçe'nin oyuncusu değil de taraftarı gibi davranıyor. Panathianaikos maçına "sakatım" diye çıkmayan ve maçı locasından gülüp, eğlenerek izleyen van Persie'nin Topuk Yaylası kampını da genelde düz koşularla tamamladığı bildirildi.

van Persie'nin yakın çevresine, kendisinin istediği şartlarda bir ayrılık olmaması durumunda kaybedenin F.Bahçe olacağını çünkü takımının kendisine maaşını ödemek zorunda olduğunu anlattı.

Sözleşmesinde 45 günden fazla aksama olduğu taktirde bonservisini bedelsiz alma hakkı bulunan Hollandalı yıldız, Başkan Aziz Yıldırım'la görüşme talebine de olumsuz cevap almıştı.

Bu arada van Persie için Kuyt'ın de devreye girdiği ve F.Bahçe'ye gelmesi için yardımcı olduğu vatandaşının, takımdan ayrılması için de yine eski takımının yöneticileriyle görüş alışverişinde bulunduğu gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Robin van Persie, Fenerbahçe, vitor PereiraHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor