20 Haziran 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > van Persie, Pereira'yı yine fırçaladı

van Persie, Pereira'yı yine fırçaladı

Geçen sezon Fenerbahçe'nin canını sıkan güçlendirme çalışmalarının bu sezon başı kampında da yapılmaması sıkıntılara neden oldu.


26 Temmuz 2016 00:16

van Persie, Pereira'yı yine fırçaladı

Geçen sezon öncesinde takıma yeteri kadar güçlendirme çalışması yaptırmayan Vitor Pereira, ilk haftalarda pek çok sakatlıkla karşılaşmıştı. Fenerbahçe aynı sıkıntıyı bu sezonda da yaşıyor. Portekizli teknik adam yine güç idmanları yaptırmadı. İlk günden itibaren toplu çalışmalar başlattı. van Persie'nin idmanları adeta boykot ederek kendi özel antrenörü ile salonda yaptığı çalışmaların altında da bunun yaptığı bildirildi. Daha sezon başlamadan Mehmet Topal ve İsmail Köybaşı'nın yaşadığı sakatlıkların da güçlendirme çalışması yapılmamasına bağlandı.

van Persie bu yüzden idmanlara çıkmıyor

Bu arada van Persie'nin hiç güçlendirme idmanı yapılmadan, topla çalışmalar yapması nedeniyle Vitor Pereira ile tartıştı. Hollandalı oyuncu, Pereira'ya "hayatım sezon öncesi çalışmalarında geçti. Hiç güçlendirme çalışması yapmadan topla çalışmak futbolcuyu sakatlar. Bunu alt yapıdan aldığın çocuklar bile bilir. Ne yapmak istiyorsun. Ben bu idmanları yapıp, sakatlanmak istemiyorum" diyerek rest çekerek kendi güçlendirme çalışmalarını yaptığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, van Persie, PereiraHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor