25 Mayıs 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Van Persie ile Aziz Yıldırım arasında kriz

Van Persie ile Aziz Yıldırım arasında kriz

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie'nin, hocası Pereira'nın ardından bu kez başkan Aziz Yıldırım ile arası açıldı.


29 Mayıs 2016 00:40

Van Persie ile Aziz Yıldırım arasında kriz

Fenerbahçe'de van Persie'nin elinden düşmeyen cep telefonu Galatasaray ile oynanan Türkiye Kupası finalinde de ortaya çıktı. Aziz Yıldırım'ın önce hakem odasına gidip Mete Kalkavan'a "gider" yapmasından sonra Fenerbahçe soyunma odasına giderek Hollandalı yıldızı oyundan aldırması geceye damga vurmuştu.

Yıldırım'ın kendisini işaret ederek, "çıkar şunu oyundan" demesi üzerin Pereira, van Persie'yi oyundan alırken Fernandao'ya "giriyorsun" işareti yaptı.

Yıldırım daha soyunma odasında konuşmasına devam ederken van Persie ise soyunma odasından çıktı ve koridorda telefonla uzun bir görüşme yaptı. Daha da ilginci, van Persie telefonla görüşürken Yıldırım odadan çıktı. Hollandalı ise Başkan'la göz göze gelmemek için arkasını döndü.

Fenerbahçeliler soyunma odasına gelen madalyaları almadı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım derbi çıkışında "Gökhan bana küfür edildiğini söyledi. Ben de çıkıp madalyanızı almayın dedim" diyerek takımın madalya törenine neden katılmadığını kendince açıklamıştı. Fenerbahçe'nin kazandığı madalyalarla ilgili nasıl bir işlem yapılacağı ise merak konusu olmuştu. Bir iddiaya göre Fenerbahçelilerin madalyaları kargo ile kulübe gönderilecekti. Fakat bu iddia çürüdü. Çünkü TFF, Fenerbahçelilerin kazandığı madalyaları bir yetkili ile soyunma odasına gönderdi. Bazı oyuncular ise madalyalarını protesto amacıyla almadı. Bazıları ise kulüp çalışanlarına hediye etti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor