24 Nisan 2018, Salı


> Fenerbahçe > van Persie, Fenerbahçe'de kalmaya karar verdi!

van Persie, Fenerbahçe'de kalmaya karar verdi!

Beşiktaş'ta Mario Gomez'in "darbe" girişimini bahane ederek takımdan ayrılması sonrasında Robin van Persie'nin de benzer bir bahane ortaya koyarak F.Bahçe'den ayrılığı kafasına koyduğu iddia edilmişti.


22 Temmuz 2016 23:37

van Persie, Fenerbahçe'de kalmaya karar verdi!

van Persie ile Şekip Mosturoğlu önceki gün bir görüşme yaptı. Hollandalı oyuncu yaşanan ortamdan kendisinin ve ailesinin korktuğunu ama Türk insanının darbeye karşı koyma şeklini dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğini anlattı.

van Persie'nin kullandığı, "TV'de izlediğim halk olduğu sürece Türkiye'deki demokrasi Hollanda'dan bile daha güçlüdür" sözleri Mosturoğlu'nu duygulandırdı. Hollandalı oyuncu kötü olaylardan korkup kaçacak birisi olmadığını ama futbol oynamak istediğini, Türkiye'ye kupalar kazanmaya ve şampiyonluklar yaşamaya geldiğini ama Vitor Pereira ile futbola bakış açılarının çok farklı olduğunu anlattı.

Mosturoğlu ise Pereira'nın önümüzdeki sezon daha hücumcu ve çift forvetli bir sistem uygulayacağını kendisinin de bu sayede istediği ortamı yakalayabileceğini van Persie'ye anlattı. van Persie şimdilik kaldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Robin van Persie



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor