23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Valbuena cephesinden Fenerbahçe açıklaması!

Valbuena cephesinden Fenerbahçe açıklaması!

10 numara sıkıntısı açıkça kendini gösteren Fenerbahçe devre arasında bu soruna ilaç olacak bir transferi yapmak üzere.


05 Ekim 2016 15:22

Valbuena cephesinden Fenerbahçe açıklaması!

Olympique Lyon Teknik Direktörü Gerard Houiller yaz boyunca adı Fenerbahçe'yle anılan Valbuena'nın transfer ihtimalini değerlendirdi.

Olympique Lyon Teknik Direktörü Gerard Houiller yaz boyunca adı Fenerbahçe'yle anılan ve Fransız ekibinde sıkıntılı günler geçiren Mathieu Valbuena'nın takımdaki durumunu değerlendirdi, Ocak ayında bir transfer için açık kapı bıraktı.

"Valbuena yazın gitmek gitmek için uğraşmıştı" diyen Houiller, "Bir Türk kulübüyle anlaşmıştı ama ailesi ülkedeki durumdan dolayı gitmek istemedi. O durumda Türkiye'ye gitmek istememeleri de anlaşılır bir şeydi, takımda kaldı" ifadelerini kullandı.

"Ayrılmak için bir fırsat bulursa ve istediği gibi bir teklif olursa gidebilir," diyen Houiller, "İstediği gibi bir teklif bulamazsa takımda kalacaktır" dedi.

Houiller'nin Valbuena'nın yaz aylarında bir Türk kulübüyle anlaştığını belirtmesi akıllara Fenerbahçe'yi getirirken, Ocak ayı için açık kapı bırakması Fransız oyuncunun ülkemize gelme ihtimalinin olduğunu hatırlattı.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor