27 Mayıs 2018, Pazar


> TFF 1. Lig > ''Üst sıralara tırmanmak istiyoruz"

''Üst sıralara tırmanmak istiyoruz"

''Lig bitene kadar mümkün olduğunca üst sıralara tırmanmak istiyoruz"


27 Nisan 2016 12:49

''Üst sıralara tırmanmak istiyoruz"

PTT 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un teknik sorumlusu Bülent Bölükbaşı, kaliteli bir kadroya sahip olduklarını belirterek, mümkün olduğunca üst sıralara tırmanmak istediklerini söyledi.

Kulübün aynı zamanda sportif direktörlüğünü de yürüten Bölükbaşı, yaptığı açıklamada, sezon başından beri genç, mücadeleci, sonuç odaklı bir takım olabilmek adına çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Mavi-beyazlı ekibin son haftalarda küçük bireysel hatalar ve hakem kararlarıyla puanlar toplamakta zorlandığını ifade eden Bölükbaşı, yaşanan bu gelişmelerin ardından kan değişikliğini sağlayabilmek adına teknik direktör Bayram Bektaş ile yol ayrımına gidildiğini kaydetti.

Bundan sonraki süreçte takımı daha iyi noktalara taşıyabilmek adına ellerinden geleni yapacaklarını aktaran Bölükbaşı, "Kaliteli bir kadromuz var. Lig bitene kadar mümkün olduğunca üst sıralara tırmanmak istiyoruz. Önümüzde 3 önemli maç var. İnşallah bunlardan istediğimiz sonuçları alıp, hedeflenen noktalara ulaşırız." diye konuştu.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor