27 Mayıs 2018, Pazar


> Beşiktaş > Ürkmezgil konuştu: 'Sosa, Gomez ve Eto'o...

Ürkmezgil konuştu: 'Sosa, Gomez ve Eto'o...

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, gündeme dair tüm sorulara Radyospor'da Özgür Sancar'a cevapladı...


03 Ağustos 2016 16:00

Ürkmezgil konuştu: 'Sosa, Gomez ve Eto'o...

Sosa yarın belki de döner, bizim oyuncumuz!

''Sosa ile ilgili netleşen bir durum yok. Bizim oyuncumuz sonuç itibariyle, yarınlar ne getirir hep birlikte göreceğiz. Sosa yarın belki de tekrar Beşiktaş'a döner, bizim oyuncumuz! Onun yokluğunda da Oğuzhan, Tolgay ve şimdi aramıza katılan Oğuzhan gibi alternatiflerimiz de var.

Oğuzhan genç ama önemli, kumaşı iyi olan bir oyuncu!

Dortmund'dan transfer ettiğimiz Oğuzhan Aydoğan, önemli bir isim kumaşı iyi olan bir oyuncu! Dün akşam Süper Lig'de görev yapan bir hocamızla yemekteydim, o da çok beğendiğini iyi bir oyuncu olduğunun altını çizdi. O bölgede iyi bir alternatif olacağını düşünüyorum!

Mario'nun dönme ihtimalini düşük görüyorum!

''Mario Gomez ile ilgili dönme ihtimalini düşük görüyorum. Hem teklif yapan takımlar hem de bu terör olayı çok etkiledi. Hem Sosa, hem Mario için bu terör olayı olmasaydı, bu iki oyuncuyu tekrar Beşiktaş'ta izleyebilirdik. Mario için büyük takımlardan, önemli isimlerden teklifler olduğunu duyduk!''

Eto'o bir dünya yıldızı, Şenol Hoca da hayır demez!

''Eto'o ile ilgili net birşey söyleyemem ancak transfer komitesindeki arkadaşlar ilgileniyor. Kariyerli, dünya yıldızı bir oyuncu. Yanındaki oyunculara da çok faydalı olacak, katkı sağlayacak bir oyuncu. Hiçbir hocanın da hayır demeyeceği bir oyuncu.

Etiket: Beşiktaş, Ahmet ÜrkmezgilHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor