21 Mayıs 2018, Pazartesi


> Basketbol > Ufuk Sarıca taraftarı böldü

Ufuk Sarıca taraftarı böldü

Pınar Karşıyaka'ya büyük başarılar kazandıran Ufun Sarıca'nın Beşiktaş ile anlaşması taraftarı ikiye böldü.


23 Haziran 2016 21:34

Ufuk Sarıca taraftarı böldü

Pınar Karşıyaka’ya basketboldaki altın dönemini yaşatan antrenör Ufuk Sarıca’nın 4 sezonluk görev süresinin ardından Beşiktaş’la anlaşma noktasına gelmesi, yeşil-kırmızılı renklere gönül verenleri ikiye böldü.

Taraftarın büyük kısmı, “Başbakan” lakabını taktıkları Sarıca’nın ayrılmasını üzüntüyle karşılarken bütçede küçülmeye giden yönetimin başarılı teknik adamı bile bile elden kaçırdığını belirterek sert eleştirilerde bulundu. Ufuk Sarıca’yı eleştiren bir grup Karşıyakalı ise özellikle geride bıraktığımız sezon transfer tercihlerinde büyük hatalar yapıldığını savunup, ayrılmasının doğal olduğunu vurguladı.

Taraftarlar sosyal medyada, “Bizim vizyonsuzluğumuz bu! Büyüyecekken küçülüyoruz. Şaka gibi”, “Yolu açık olsun, yaşattığı zaferler için teşekkür ederiz”, “Adam gibi adam Ufuk Sarıca”, “Futbolun hatasını basketbol çekiyor. Hani yalandı”, “Biz neden fesih bedeli ödüyoruz anlamadım. Gitmek isteyen kendisi”, “Ergin Ataman’la çalışa çalışa ona benzemiş. O da Beşiktaş’ta iflas sesleri çıktığında hemen kaçmıştı”, “Gitmesi sevindirici artık bize hayrı dokunmazdı ama 100 bin dolar verdilerse acırım”, “Gitmesi lazımdı. Takımda değişim gerek. Son transferler bizi bu hale getirdi” mesajlarını paylaştı.

Etiket: Basketbol, Pınar Karşıyaka, Ufuk SarıcaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor