06 Aralık 2016, Salı
> Avrupadan Futbol > UEFA Avrupa Ligi'nde ilk hafta maçları tamamlandı

UEFA Avrupa Ligi'nde ilk hafta maçları tamamlandı

UEFA Avrupa Ligi'nde ilk hafta karşılaşmaları oynandı.


16 Eylül 2016 12:16


Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonu UEFA Avrupa Ligi'nde, 2016-2017 sezonunda ilk hafta karşılaşmaları sona erdi.

İşte alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu:

A Grubu:

Feyenoord (Hollanda) - Manchester United (İngiltere): 1-0

Zorya (Ukrayna) - Fenerbahçe (Türkiye): 1-1

Takımlar O G B M A Y P
Feyenoord 1 1 0 0 1 0 3
Fenerbahçe 1 0 1 0 1 1 1
Zorya 1 0 1 0 1 1 1
Manchester United 1 0 0 1 0 1 0

B Grubu:

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Astana (Kazakistan): 2-1

Young Boys (İsviçre) - Olympiakos (Yunanistan): 0-1

Takımlar O G B M A Y P
APOEL 1 1 0 0 2 1 3
Olympiakos 1 1 0 0 1 0 3
Young Boys 1 0 0 1 0 1 0
Astana 1 0 0 1 1 2 0

C Grubu:

Anderlecht (Belçika) - Gebele (Azerbaycan): 3-1

Mainz 05 (Almanya) - Saint Etienne (Fransa): 1-1

Takımlar O G B M A Y P
Anderlecht 1 1 0 0 3 1 3
Saint-Etienne 1 0 1 0 1 1 1
Mainz 05 1 0 1 0 1 1 1
Gebele 1 0 0 1 1 3 0

D Grubu:

AZ Alkmaar (Hollanda) - Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti): 1-1

Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Zenit (Rusya): 3-4

Takımlar O G B M A Y P
Zenit 1 1 0 0 4 3 3
Dundalk 1 0 1 0 1 1 1
AZ Alkmaar 1 0 1 0 1 1 1
Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 3 4 0

E Grubu:

Astra Giurgiu (Romanya) - Austria Wien (Avusturya): 2-3

Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) - Roma (İtalya): 1-1

Takımlar O G B M A Y P
Austria Wien 1 1 0 0 3 2 3
Roma 1 0 1 0 1 1 1
Viktoria Plzen 1 0 1 0 1 1 1
Astra Giurgiu 1 0 0 1 2 3 0

F Grubu:

Rapid Wien (Avusturya) - Genk (Belçika): 3-2

Sassuolo (İtalya)- Athletic Bilbao (İspanya): 3-0

Takımlar O G B M A Y P
Sassuolo 1 1 0 0 3 0 3
Rapid Wien 1 1 0 0 3 2 3
Genk 1 0 0 1 2 3 0
Athletic Bilbao 1 0 0 1 0 3 0
 

G Grubu:

Standard Liege (Belçika) - Celta Vigo (İspanya): 1-1

Panathinaikos (Yunanistan) - Ajax (Hollanda): 1-2

Takımlar O G B M A Y P
Ajax 1 1 0 0 2 1 3
Celta Vigo 1 0 1 0 1 1 1
Standard Liege 1 0 1 0 1 1 1
Panathinaikos 1 0 0 1 1 2 0

H Grubu:

Atiker Konyaspor (Türkiye) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna): 0-1

Braga (Portekiz) - Gent (Belçika): 1-1

Takımlar O G B M A Y P
Shakhtar Donetsk 1 1 0 0 1 0 3
Gent 1 0 1 0 1 1 1
Braga 1 0 1 0 1 1 1
Atiker Konyaspor 1 0 0 1 0 1 0

I Grubu:

Salzburg (Avusturya) - Krasnodar (Rusya): 0-1

Nice (Fransa) - Schalke 04 (Almanya): 0-1

Takımlar O G B M A Y P
Krasnodar 1 1 0 0 1 0 3
Schalke 04 1 1 0 0 1 0 3
Nice 1 0 0 1 0 1 0
Salzburg 1 0 0 1 0 1 0

J Grubu:

Karabağ (Azerbaycan) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti): 2-2 (TSİ 18.00'de oynandı.)

PAOK (Yunanistan) - Fiorentina (İtalya): 0-0

Takımlar O G B M A Y P
Slovan Liberec 1 0 1 0 2 2 1
Karabağ 1 0 1 0 2 2 1
Fiorentina 1 0 1 0 0 0 1
PAOK 1 0 1 0 0 0 1

K Grubu:

Inter (İtalya) - Hapoel Beer Sheva (İsrail): 0-2

Southampton (İngiltere) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti): 3-0

Takımlar O G B M A Y P
Southampton 1 1 0 0 3 0 3
Hapoel Beer Sheva 1 1 0 0 2 0 3
Inter 1 0 0 1 0 2 0
Sparta Prag 1 0 0 1 0 3 0

L Grubu:

Osmanlıspor (Türkiye) - Steaua Bükreş (Romanya): 2-0

Villarreal (İspanya) - Zürih (İsviçre): 2-1

Takımlar O G B M A Y P
Osmanlıspor 1 1 0 0 2 0 3
Villarreal 1 1 0 0 2 1 3
Zürih 1 0 0 1 1 2 0
Steaua Bükreş 1 0 0 1 0 2 0

Etiket: UEFA Avrupa Ligi



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Chapecoense şampiyon ilan edildi