20 Ocak 2019, Pazar


> Galatasaray > ''Uçaklar inecek'' sözleri için UEFA, Galatasaray'dan açıklama istedi

''Uçaklar inecek'' sözleri için UEFA, Galatasaray'dan açıklama istedi

Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek'in transfer için söylediği, ''uçaklar inecek'' sözleri için UEFA, sarı kırmızılı takımdan açıklama istedi.


23 Mayıs 2018 02:09

''Uçaklar inecek'' sözleri için UEFA, Galatasaray'dan açıklama istedi

Mustafa Cengiz’in UEFA’yı ikna edip CFCB komisyonundan ceza gelmeyeceğine dair müjde aldığı ve FFP Genel Sekreteri’ne de söz verdiği ortamda Dursun Özbek’in yaptığı son açıklama Galatasaray’ı zor durumda bıraktı. Kulübün içinde bulunduğu mali çıkmaza ve Cengiz’in Riva ve Florya’dan gelecek tüm rakamı borçlara ödeyeceği sözünü vermesine rağmen Özbek’in “yine uçaklar inecek” sözü sıkıntıya neden oldu.

Düzenli olarak her hafta rapor isteyen FFP Komisyonu, G.Saray’dan acil koduyla açıklama istedi. Cengiz yönetimi CFCB’ye gönderdiği son bildirimde Riva ve Florya’dan gelecek 400 milyon TL’nin banka borçlarına aktarılacağı sözünü vermişti.

ÖZBEK, YILDIRIM’IN İZİNDE! HER YÖNETİCİDEN 2 MİLYON EURO

Galatasaray’da başkan adayı Dursun Özbek, Aziz Yıldırım’ı takip etmeye devam etmeye devam ediyor… Özbek son olarak Aziz Yıldırım gibi yönetimine alacağı isimlerden 2 milyon euro’luk bağış sözü aldı. Alacaklarını tahsil etmek için kulübe senet yazan Özbek, kendisi de 5 milyon euro kasa kolaylığı sağlama sözü verdi. Özbek’in yönetiminde yer alacak isimlerin kasaya koyacağı ne para 30 milyon euro olarak hesaplandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dursun özbek, galatasaray



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın