23 Eylül 2018, Pazar


> Güncel > Türkiye'nin Paykasa Resmi Reselleri Paykasa.org İle Kazançlı Çıkın

Türkiye'nin Paykasa Resmi Reselleri Paykasa.org İle Kazançlı Çıkın

Online ödemeleri kolaylaştıran ve ödemelerde güvenlik yönünde en iyi güvenlik uygulamalarıyla alışveriş yapma kolaylığı sağlayan paykasa.org, kullanıcılarına avantaj sunmaya devam ediyor.


16 Mayıs 2017 11:07

Türkiye'nin Paykasa Resmi Reselleri Paykasa.org İle Kazançlı Çıkın

İnternet dünyasından alışveriş yaparken kredi kartı veya banka kartı kullanmaya gerek bırakmadan tek seferlik kullanım hakkı ile kolay ödeme imkanı sunan Paykasa, Türkiye resmi reselleri ile daha güvenli hale geldi.

Hızlı ve kolay ödeme yapma avantajı ile dünyanın birçok ülkesinde geçerli olan elektronik ödeme kartı, 10€, 20€, 50€, 100€ 250€, 250€ 500€ kart seçenekleriyle ödemelerde kolaylık sunuyor. Tüm bunlarla birlikte ödeme yaparken kişisel bilgi gerektirmeyen karta ait 16 haneli PİN kodunu kullanmak yeterli olabiliyor.

Paykasa.org'de Fırsat bitmiyor

Sunduğu avantajlı alışveriş seçenekleriyle kullanıcı dostu alışveriş imkanları sunan Paykasa.org, kullanıcılarına satın aldığı kart başına her ay yapılan çekilişe katılma şansı veriyor.
Düzenlenen kampanyalarla müşterilerine hediye paykasa kart fırsatı da sunan www.paykasa.org IOS ve Android uygulamaları sayesinde kart alışverişini en kolay şekilde yapma avantajı sunarak istenilen her yerden kolaylıkla kart satın almayı sunuyor.

Dünyanın birçok yerinde kullanılan ve alışverişlerde en çok tercih edilen ödeme yöntemleri arasına giren elektronik ödeme kartını güvenli şekilde satın almak için yapılması gereken tek şey Resmi web sitesini ziyaret etmek olacak.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor