14 Aralık 2018, Cuma


> Fenerbahçe > 'Türkiye'den teklif aldık'

'Türkiye'den teklif aldık'

F.Bahçe’de adı en fazla öne çıkan isim olan Jhon Cifuente için formasını giydiği Uni. Catolica’nın başkanı Miguel Almeida’dan açıklama geldi.


20 Temmuz 2018 00:21

'Türkiye'den teklif aldık'

F.Bahçe’nin adını vermeden, “Türkiye’den bir teklif aldık” diyen Almeida, “Cifuente için pazarlık yapması adına kimseyi görevlendirmedik. Kulüp oyuncuyu kalması için zorlamaz. Ama 3 kuruşa da satmayız. Bu transfer sadece parayla ilgili değil. Ama bizim de oyuncunun refahını sağlamak gibi bir sorumluluğumuz var. Cifuente'yi satma kararı, oyuncunun haklarına sahip olan Universidad Católica'nın hakkıdır. Macará (haklarının diğer sahibi) sadece ekonomik bir yüzdeyi alacaktır. Kulübümüz satış için her türlü baskıya boyun eğecek kadar güçlüdür” sözlerini kullandı.

CIFUENTE: TANRI İSTERSE TÜRKİYE’DE OYNAYACAĞIM

John Cifuente de F.Bahçe’nin teklifi ile alakalı olarak, “takımım için herşeyi verdim. Her oyuncu gibi ben de Avrupa’ya gitmek istiyorum. Kulüpteki bir döngüyü tamamladığıma inanıyorum. Türkiye’den teklif var. Ama şu anda netleşmiş bir durum yok. Teklifle ilgili net bir bilgim yok ama Tanrı isterse benim için ve ailem için en iyisi olacak. Buna inanıyorum” dedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor