25 Mayıs 2018, Cuma


> Futbol > Tümer Metin'den ''akrep''li cevap

Tümer Metin'den ''akrep''li cevap

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu ve Lig TV yorumcusu Tümer Metin, Aziz Yıldırım'ın eleştirileri sonrası instagram'da imalı bir paylaşım yaptı.


19 Nisan 2016 10:16

Tümer Metin'den ''akrep''li cevap

Fenerbahçe'nin 100. yıl şampiyonluğunda kadroda bulunan, şu an Lig TV'deki Maraton programında yorumculuk yapan Tümer Metin, Aziz Yıldırım'ın ağır eleştirileri sonrası kendisine ait sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Tümer Metin, instagram hesabından bir 'kıssadan hisse' paylaştı: "Derviş: Suya düşen akrebi kurtarmak ister, elini uzatınca akrep sokar. Derviş tekrar dener, akrep yine sokar. Bunu görenler dayanamaz dervişe: "İyilik yapmak istediğin halde sana verene daha ne diye yardım edersin" der. Dervişin cevabı manidardır: "Akrebin fıtratında sokmak var, benim fıtratımda ise yaratılanı sevmek, merhamet etmek; o fıtratının gereğini yapıyor diye ben niye fıtratımı değiştireyim"

Tümer Metin, paylaştığı resmin altına, "Şu da dursun burda.." yorumunu yaptı.

AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?

"Tümer Metin, bizde oyuncuydu. Hasan Ali Antep'te kırmızı kart görüyor. Açıklama yapıyor kendisine göre. Yorumcu oluyorsanız eğitim alacaksınız. Her topa vuran eğitimci olamaz, antrenör olamaz. Bence, sence yok. Kurallar var. Kuralları uygulamazsanız kaos çıkar. Tümer Metin, bizde oyuncuydu.''

 

Etiket: tümer metinHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor