27 Nisan 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Transferde son dakika!.. Mehmet Topal bombası!

Transferde son dakika!.. Mehmet Topal bombası!

Galatasaray, Mehmet Topal'a resmen talip oldu


11 Haziran 2016 02:00

Transferde son dakika!.. Mehmet Topal bombası!

Galatasaray'da Mehmet Özbek, "Mehmet Topal'ı Türk futboluna Galatasaray armağan etti. Bize dönerse hak ettiği değeri bulur" dediği tecrübeli futbolcu için kolları sıvamış bekliyor. Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi ise, "Fenerbahçe olmazsa Topal için son görüşmeyi benimle yap" diyerek Topal'ın menajeri Batur Altıparmak'ı yokladı.

Fakat asıl bomba Yunanistan'dan geldi. Altıparmak'ı Atina'da konuk eden Olympiakos'un sportif direktörü Grigoris Georgatos'un, tecrübeli futbolcu için yılda 2 milyon euro'dan 3 yıllık teklif yaptığı, ayrıca primlerle birlikte Topal'ın cebine ekstradan 500 bin euro koymayı vaadetti. Asıl bomba ise Georgatos'un, bu sezon beklentilerin altında kalan Luka Milivojevic'i F.Bahçe'ye satarak bu transferi bitirme amacında olduklarını Altıparmak'ala paylaştı.

Georgatos, Milivojevic için Fenerbahçe'den 7.5 milyon euro bonservis bedeli istediklerini, Vitor Pereira'nın da Sırp oyuncu için çok istekli olduğunu bu transferin gerçekleşmesi durumunda Olympiakos'un Topal'ı kasadan hiç rakam çıkmadan yapacağından bahsetti. Georgatos ayrıca, Topal'ı bırakıp Milivojevic'i almanın tam da Pereira'nın tarzı olduğu esprisini yaptı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Galatasaray, Mehmet TopalHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor