21 Haziran 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Transferde son dakika!.. 'Jordan Lukaku'yu, Fenerbahçe'ye önerdim'

Transferde son dakika!.. 'Jordan Lukaku'yu, Fenerbahçe'ye önerdim'

Fenerbahçe, Caner Erkin’in ayrılığıyla doğan sol bek ihtiyacı doğrultusunda Belçika’nın Oostende takımında oynayan Jordan Lukaku’yu gündemine aldı.


22 Haziran 2016 16:13

Transferde son dakika!.. 'Jordan Lukaku'yu, Fenerbahçe'ye önerdim'

21 yaşındaki oyuncuyu Fenerbahçe’ye öneren FIFA menajeri Saffet Balkan, “Jordan Lukaku’yu Fenerbahçe’ye önerdim. Oğlumun iyi arkadaşı. Sürekli bize geliyor. İyi futbolcu, iyi bir karakter. Geleceğinin çok iyi olduğunu düşündüğüm için, menajerliğini ben yapmadığım halde, Fenerbahçe’ye önerdim. İki hafta önce Fenerbahçe’ye bu oyuncudan bahsettim. Sonrasında menajeriyle bağlantıya geçtiler. Fenerbahçe’ye çok faydalı olur; 1-2 sene sonra çok daha iyi fiyatlara satılabilir. Bu açıdan da Fenerbahçe’ye faydalı olacaktır” dedi.

İKNa EDİCİ OLMAK GEREKİR

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Balkan, “Ben Fenerbahçe’nin bu transferi bitirebileceğini düşünüyorum; ama İngiltere’den Arsenal, Watford ve Southampton ile bir Alman takımı da onu istiyor. Şu anda Belçika milli takım kampında ve Avrupa Şampiyonası’na kanalize olmuş durumda. Böyle gelecek vadeden oyuncular genelde İngiltere’yi tercih ediyor. O bakımdan Fenerbahçe’nin Jordan’ı iknâ etmek için çaba sarf etmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

Etiket: Fenerbahçe, Jordan LukakuHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor